Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Neljapäeval, 16. novembril toimus Karupesa hotellis traditsiooniline Otepää valla tunnustamisüritus politsei ja piirivalve 99. aastapäeva puhul valla jõustruktuuride esindajatele.

Pidulikule koosviibimisele olid kutsutud Otepää valla politseinikud, abipolitseinikud, kaitseliitlased ja päästetöötajad. Jõustruktuurise esindajaid tänasid ja tunnustasid Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala ja vallavanem Kaido Tamberg.

Volikogu esimees Jaanus Barkala meenutas, et traditsioon tunnustada kohalikke turvalisuse eest seisjaid algas juba 20 aastat tagasi. „Läbi aegade on vallajuhid seda traditsiooni tähtsaks pidanud ning alati on vald püüdnud nõu ja jõuga turvalisuse tagamisel abiks olla,“ märkis Jaanus Barkala. „Meile on väga tähtis ka vabatahtlike töö – see on üks kogukonna toimimise alustalasid.“

Vallavanem Kaido Tamberg rõhutas oma tervituses heade suhete hoidmise ja arendamise vajalikkust kohaliku omavalitsuse ja jõustruktuuride vahel.

Otepää valla tänukirja pälvisid politsei piirkonnavanem  Sander Karu, abipolitseinikud Urmas Kuldmaa, Aleksander Mõttus, Kersti Tamm, Mari Mõttus, kaitseliitlased Jaanis Veskimets, Taavi Sepp, Ain Nurmla, Esmar Naruski. Valla tänukirja pälvis ka Otepää vallavolikogu kauaaegne õigus- ja korrakaitsekomisjoni esimees Rein Vikard.

Viimased uudised