Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Neljapäeval, 23. veebruaril kell 15.00 korraldab Oleviste Hoolekanne Eesti Vabariigi 105. aastapäeva tähistamiseks piduliku kontsert-jumalateenistuse koduta ja vähekindlustatud inimestele. Samalaadset üritust on korraldatud juba 21 aastat järjest, seda ka jõulude ajal.

Pidulikule teenistusele järgneb kohvilaud. Ühise vabariigi aastapäeva tähistamisega soovime pakkuda elu hammasrataste vahele jäänud inimestele pisut rõõmu ja hoolt.

Oleviste Hoolekanne leiab, et märgata tuleb igat inimest ja vaesuses elavate Eesti elanike muresid lahendada süsteemselt. „Tahame rõhutada alla vaesuspiiri elavatele inimestele, et nad ei ole riigi pidupäeval üksinda. Oma riik on kallis, nii ka selles riigis elavad inimesed. Mõlemat tuleb hoida ja nende eest hoolitseda. Meeles pidades, et vabadus ja meie oma riik ei ole midagi iseenesestmõistetavat, vabaduse eest on meie eelkäijad ränka hinda maksnud. Tähtis on vabadust ja oma riiki hoida ning kõigi oma inimestega kokku hoida,“ ütles Oleviste Hoolekande eestvedaja Riina Solman.

Kontsert-jumalateenistusele tuleb juba 21st aastat lauluga rõõmustama ürituse patroon Reet Linna. Sellel aastal astuvad üles ka Laikrete pereansambli liikmed, Pille Lill ja teised muusikud. Pidupäevale kohase sõnumi ütleb pastor Ülo Niinemägi.

Kontsert-teenistusele järgneb kohvilaud, mille meil selle aastal on aidanud kokku panna lahked annetajad.

Teenistuse läbiviimist saab toetada vabatahtliku annetusega Oleviste koguduse pangaarvele (eraldi arve: EE911010220025984010).

Samuti ootame vabatahtlikke appi peale üritust, alates 16.30, koristama ning ka kohvilaua juurde on oodatud abilised, selleks palume saata registreerumiskiri koos oma kontaktidega: oleviste@oleviste.ee.

Oleviste Hoolekanne tänab kõiki vabatahtlike ja organisatsioonide, kellega koos oleme 21. aastat vähekindlustatutele mõeldud teenistusi pidada.

Lugupidamisega

Riina Solman

Oleviste Hoolekanne juhatuse liige

Viimased uudised