Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

USA saates Saturday Night Live on seoses Donald Trumpi äsjase osalemisega NATO tippkohtumisel Londonis visatud nalja ka Läti üle.

Saate ajendiks on Kanada, Prantsuse ja Briti valitsusjuhtide omavaheline jutuajamine, kus nad väidetavalt rääkisid taga USA presidenti Donald Trumpi. Selle peale lahkus Trump demonstratiivselt tippkohtumiselt, jäämata varem välja kuulutatud pressikonverentsile.

Saates on kujutatud olukorda NATO kohvikus, kus on kohal Norra ja Taani valitsusjuhid, keda on kujutatud flirtivate beibedena. Siis saabuvad „kuumad kutid”, Kanada peaminister Justin Trudeau, Prantsuse president Emmanuel Macron ja Briti peaminister Boris Johnson. Macron ütleb, et joome ka veidi veini, sest meie oleme „pahad poisid”. Nad ajavad lauast minema Rumeenia valitsusjuhi ja istuvad ise lõbusas meeleolus maha. Rumeenia esindaja veel ütleb kuttidele, et talle meeldivad nende majandused, aga selle peale vaid itsitatakse ning Johnson ütleb, et Brexit, ha-haa.

Siis saabub USA president Donald Trump. Mehed heidavad Trumpi üle nalja, et ta rääkis fotosessiooni ajal 45 minutit. Trump tuleb kolme kuti laua juurde ja küsib, kas koht on vaba. Kolm kutti naeravad kavalalt ja ütlevad, et see on hõivatud ühe sõbra jaoks. Trump pöördub Johnsoni poole, et sa oled ju sõber, Boris. Selle peale vaatab Johnson kõrvale ja ütleb, et hängib nüüd nende kuttidega.

Siis ütleb Trudeau Trumpile, et istu sinna, koos Lätiga, ja osutab näpuga kõrvaallauale, kus istub veidi juhmi olekuga mees. „Jah, Läti on rohkem sinu tase,” lisab Macron. Siis on näha Läti esindajat mingi mänguasjaga mängimas.

Kui Trump istub Läti esindaja kõrvale maha, siis ütleb lätlane Borati intonatsiooniga: „Tere, minu nimi on Eglis (ilmselt oli silmas peetud Läti presidenti Egils Levits’ist- toim.), aga te võite öelda mulle Egg.” Taustaks: Egg on inglise keeles muna. Siis jätkab lätlane Borati intonatsiooniga: „Kas te tahate proovida minu hapendatud kaheksajalga?” Siis ütleb Läti esindaja, et ükskord Lätis jõi ta napsi ja läks lolliks ning naerab selle peale ülevoolavalt. Trump ütleb selle peale: „Oh õudust, olen luuseriga ühte lauda pandud. Ma poleks uskunud, et pean istuma koos välismaalasega.” Läti esindaja ütleb selle peale, et ohhoo, see on NATO. Mille peale Trump ütleb lätlasele, et ole tasa, ta tahab kõrvallaua kuttide juttu pealt kuulata.

Kolm kuuma kutti planeerivad pidu, mille peale elavneb Trump ja küsib, kas ta võib liituda, aga selle peale öeldakse, et see tool on hõivatud Angelale. Saksa valitsusjuht Angela Merkel istub teisel pool lauas ja sööb üksinda. Tähelepanu peale Angela erutub ja küsib, kas ta võib tõesti kuumade kuttidega ühte lauda istuda.

Kutid räägivad, et peole tuleb ka Barack Obama ning Merkel ütleb, et Obama on kuum. Selle peale ütleb Trudeau, et on üks, kellele meeldib Trump. Mille peale küsib Trump, et kas tõesti, kes? Trudeau ütleb, et Putin. Selle peale kõik naeravad. Kui Trump tahab kuumade kuttide lauale läheneda, öeldakse talle, et mine tagasi oma Läti juurde. Vahepeal riputab Johnson Trumpi seljale plakati kirjaga: „Tagandage mind!”

Trump ütleb, et näeme peol. Mille peale Trudeau ütleb, et see on London Bridge’i all, aga sinna peab Trump tulema alasti. Trump istub tagasi lätlase lauda ning lätlane ütleb Trumpile: „Need pole sinu sõbrad. Nad on õelad.” Trump ütleb selle peale, et nad teevad ainult nalja. Trumpil tulevad silmast pisarad. Lätlane küsib Trumpilt, kas ta nutab. Trump vastab, et ei, samal ajal pisaraid pühkides: „See on ainult juustuburger mul silmas.”

Siis tõuseb Trump püsti ja ütleb kuumadele kuttidele: „Te tõesti olete värdjad. Mind ei taganda keegi. See on kõigest üks jama.” Trudeau tõuseb püsti ja ütleb, et Trumpi ei tagandata, kui tema käsi on suurem kui nägu. Trump küsib selle peale, et kas tõesti ja paneb käe näo ette, mille peale lööb Trudeau vastu Trumpi kätt ja nägu.

Lõpuks tõuseb püsti Melania Trump ja ütleb, et kiusamine on tõsine probleem, eriti kui see on suunatud president Trumpi vastu. Melania kutsub Euroopa liidreid üles olema sõbralikumad.

Video saatest on siin:

Kommentaarid

Viimased uudised