Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnas Nöörimaal avatakse lähiajal kaks uut poodi. Üks neist, A1000 Market Pika tänava alguses on 2200-ruutmeetrise müügisaali pinnaga Lõuna-Eesti suurim.

A1000 market avatakse juba nädala aja pärast, teisipäeval, 5. detsembril kell 9 hommikul hoones, mis oli algselt mõeldud Bauhofi ehituspoe jaoks.

Teine avatav uus pood on Räpina maantee ääres Nöörimaa Toidukeskus, mille haldaja on Jaagumäe Kaubandus OÜ ja mis avab uksed detsembri teisel poolel. Täpne kuupäev on veel paika panemata, ütles Jaagumäe Kaubandudse juht Taimar Timmi. Nöörimaa Toidukeskus on täiesti uus pood, sarnane Katariina alleel mõned aastad tagasi avatud Võrumaa Toidukeskusega.

A1000 pood on erakordne selle poolest, et selle müügisaali pindala on 2200 ruutmeetrit. Sellega on Võru A1000 Lõuna-Eesti kolmes maakonnas kõige suurem toidupood. Võrdluseks, Võrumaa senise suurima toidupoe Võru Maksimarketi müügisaali pindala on 1800 ruutmeetrit.

A1000 Marketi avab Lätis alkopoodidega kuulsaks saanud Alko 1000. Ettevõtte juht Einar Visnapuu oli täna kohal ja kinnitas, et pood avatakse järgmisel teisipäeval, 5. detsembril. „Ees on 7 magamata ööd,” ütles Visnapuu ja jälgis kõrvalt, kuidas pandi üles poe silti.

Pood avatakse kümme aastat tühjalt seisnud hoones, mis oli algselt ehitatud Bauhofi ehituspoe jaoks. Ent masu tuli peale ja Bauhof jäi Võrus avamata. Nüüd tuleb sinna A1000 Market, mis on Valgas ja Tartus juba löönud laineid odavate hindadega. Müüki tuleb ka Metsavenna piim, seda ligi 60-sendise liitrihinnaga. Tegemist on päris lehmapiimaga, millest tekib seistes hapupiim.

A1000 poodi riiuleid ei tule ja kaup on aluste peal. Poodi on paigaldatud kassad ning maksta saab ka kaardiga. Alates uuest aastast tuleb A1000 poes müügile ka Võru õlletehases toodetud õlu, mida praegu müüakse Alko 1000 poodides Lätis.

Kommentaarid

Viimased uudised