Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jüri Pallo koos Ramsese ja Walteriga. Foto: erakogu 2022

Võru mees Jüri Pallo kuulutab ette 2024. aastat. Mida siis toob 2024. aasta? See võib olla üllatav.

Olen Igor Mangi sõber 1986. aastast. Õppisime koos Igoriga Tallinna Usuteaduse Instituudis. Igor Mang oli ainuke, kes minu esimest jutlust kaitses Tallinna Toomkirikus. Teised naersid välja.

Siin on ettekuulutus 2024. aastaks:

Olukord Ameerika Ühendriikides:
2024. aasta alul survestab USA avalikkus USA  praegust presidenti ja valitsust lõpetama koheselt relvaabi andmine Ukrainale.
Kõikjal USA-s toimuvad meeleavaldused.
Muuhulgas nõutakse ka USA vägede tagasitoomist Euroopast.
Eestis paiknevad USA väed lahkuvad Võrust.

Olukord Euroopas 2024:
Euroopa linnades toimuvad meeleavaldused rahu eest. Nõutakse Ukraina sõja kohest lõpetamist ning rahu sõlmimist Ukraina ja Venemaa vahel.

Taustateadmiseks.
1960ndatel levisid USA  linnades Rahu meeleavaldused ning hipiliikumine. Nüüdseks teame, et hipiliikumise tekitas, kutsus ellu NSV Liit läbi KGB. NSVL rahastas hipiliikumise liidreid, rock kontserdite toimumist. KGB andis hipiliikumisele – rahumeeleavaldustele ideoloogilised eesmärgid: nõuti Vietnami sõja lõpetamist, nõuti USA vägede väljatoomist Vietnamist. Tulemus: USA põgenes Vietnamist.

Nüüd valmistavad Venemaa, Hiina, Põhja-Korea, India, Lõuna-Ameerika, Aafrika jt ette samasugust rahuliikumist.

Need, kes omavad maailmas kõike, ei soovi selle hävimist, ka Baltikumis, kus venelased on enamuses siin omanikud, kes ei soovi, et rahvuskaaslased ida poolt tulevad nende vara ja turvalist elukeskkonda lõhkuma.

2024 kevad – suvi. Mäng. Saladiplomaatia kuumim aeg. Veel püsib see maailmapilt, mida hetkel näeme: Lääne demokraatia koos USA -ga Euroopas Ukrainat abistamas. Meedia veel pingsalt püüab rahustada lihtrahvast, kuid Hiina muutub rahutuks..

2024 aasta sügis. Trump on USA president. Trump ja Putin kohtuvad 2024 jõulude eel.
Putin saab oma. Venemaa saab pehme jõu domineerimise, autoriteedi Euroopas. Eesti säilitab iseseisvuse.
USA kindlustab oma positsioonid Vaikse Ookeani majandusruumi valitsejana. Venemaast saab USA liitlane. Venemaa hülgab Hiina ja Põhja-Korea.

Hiina kaotab. Põhja-Korea kaotab ja liidetakse Lõuna-Koreaga. Venemaa on tunnetanud oma selja tagant Hiina ohtu. Teeb diili USA-ga.

Suur vaenlane Hiina liidab USA ja Venemaa.

Trump ja Putin on kokku leppinud.

Uus maailmakord on sündinud.

Üllatus.

J. P.
23. novembril 2023.
Võrus

Viimased uudised