Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Lõppeva aasta märksõna Eestis on kahtlemata n*ku. See oli aasta, mil Eesti laseteaedades hakati laulma n*kulaule ja joonistama n*kupilte. N*ku-teema on ühtlasi võimas lõppakord Eesti 100. aastapäevale.

Samuti õppisid lapsed lasteaedades üle terve Eesti näitama, kus on nende n*ku. Seda kõike lugupeetud, Soomes ja Rootsis tudeerinud ning uuema aja kombeid ja tarkusi omandunud pedagoogide toel ja õpetusel.

Ainult et inimesed on nüüd natuke hädas selle n*ku-maaniaga, nagu on näha juuresoleval, sotsiaalmeediasse postitatud pildil ja võib välja lugeda selle alla kirjutatud tekstist. Auto omanik pöördub palvega lapsevanemate poole, et nood oma võsukestel piiraksid n*kupiltide joonistamist.

Kas see tähendab, et lapsevanemad peavad hakkama ümber õppima ja õpetama kõiki neid tarkusi ja oskusi, mis lasteaias lastele õpetatakse ja tutvustatakse?

Alvar Eerma

Lp lapsevanemad, kelle lapsed mööda graniidi tänavat kooli ja tagasi kõnnivad, vb oleks mõistlik veidi rääkida oma lastega! Sellised joonistused autode peal ei ole väga normaalne!!! Ja pealegi…

Kommentaarid

Viimased uudised