Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ega ainult naised ei ole ainukesed, kes armastavad oma välimusele tähelepanu pöörata. Iga mees soovib välja näha naiste silmis atraktiivne ning üheks viisiks, et luua enesekindel ja ligitõmbav välimus, on kindlasti stiilne riietumisstiil.

Kuigi kiirmood muutub hooaegade möödudes, on olemas ka trende, mis jäävadki kestma läbi aegade. Olenemata sellest, kas eelistad pigem mugavust või just stiili ja moetrende – siin on jalatsite trendid, mis sobivad igale mehele.

Valged madalad tennised

Valged tennised suudavad iga riietuse muuta stiilseks ilma pingutamata. Kanna neid teksade, dresside või lühikeste pükstega ning mistahes värvidega. Lisaks sobivad need ideaalselt kasutamiseks nii igapäevasel ajal kui ka viisakamates olukordades. Nimelt on valged tennised valik, millega on võimatu mööda panna. Üheks tuntumaks tenniste tootjaks on Converse, mille jalanõude stiil sobib ideaalselt nii meeste kui naiste riidekappi, kuid valgeid jalanõusid pakuvad laialdases valikus ka teised tootjad.

Viisakad nahkkingad

Isegi kui Sa ei tööta kontoris või mõnes muus asutuses, kus pead alati nägema välja professionaalne ja viisakas, peaks iga mehe garderoobis olema viisakad nahkkingad, mida kanda näiteks mõnel üritusel, töövestlusel või vajadusel ka vabal ajal. Need kingad panevad Sind tundma tähtsana ning kindlasti on pilkupüüdev valik ka naiste jaoks. Viisakad värvilahendused, milleks on enamasti tumedad toonid või pruun, võivad hetkega luua Sinust targa ja härrasmeheliku mulje. Nahkkingi on samuti olemas mitmetes stiilides – Oxford kingade puhul on paelade osa väiksem või siis Brogue tüüpi kingad, kus on väikesed augud, mis on inspireeritud jalanõudest, mida kanti sajand ja kauemgi aega tagasi.

Brändide sporditossud

Kui armastad mugavust ja sporti, siis kuulub juba kindlasti Sinu riidekappi paar jooksu- või spordijalatseid. Need sobivad ideaalselt ka igapäevaseks kandmiseks, pakkudes Sinu jalgadele tuge ning mugavust. Ajatuks trendiks on tuntud brändide jalanõud nagu Nike, Adidas, Puma ning paljud teised. Samas on võimalik leida veel spordijalatseid tennistega sarnases stiilis. Võid kombineerida ka spordijalatsi ja valge värvi, mis annab Sulle jällegi stiilipunkte. Igal juhul on sporditossud lausa kohustuslik valik iga mehe jaoks..

Seemisnahast nööridega saapad

Kui kätte on jõudmas külm talv, on aeg võtta kapist välja soojad jalanõud. Kui Sa pole veel endale sobivaid talvesaapaid leidnud, tasub eelistada just kvaliteetsest nahast nööridega saapaid. Näiteks oled kindlasti näinud Timberland saapaid, mis on aegumatu trend igal talvel. Lisaks on täisnahast meeste saapad palju kvaliteetsed ja vastupidavamad, mispärast ei pea Sa niipea uute saabaste pärast muretsema. Seemisnahast jalanõude puhul on ka värvivalik laiem – vali kas klassikaline pruun või must või hoopis värvikam punane või sinine.

Pika säärega nahast saapad

Kindlasti sobivad sarnased, kuid pärisnahast saapad ka talveks või sügiseks, mis sobivad pea iga riietusega. Kuigi võivad mustad nahast saapad meenutada eelkõige punk stiili, siis tegelikkuses suudab see sobida igasse kooslusesse. Tänapäeval pööratakse aina enam tähelepanu loomade kaitsele, mispärast on võimalik jalanõud leida ka vegan nahast. Soovi korral võid püksi sääred panna jalanõu sisse või hoopiski jalanõu peale – mõlemat moodi sobib!

Loafer kingad

Loafer kingad on Skandinaavia päritoluga stiilis jalanõud, mis on saanud üheks peamiseks trendiks just nende seas, kes armastavad viisakalt riietuda. Veelgi madalama säärega ja ilma paelteta kingad muudavad selle stiili suve üheks lemmikumaks jalanõudeks. Need õhku läbilaskvad jalanõud aitavad hoida jalgade tervist ning seda just suvekuumuses. Sellegipoolest sobivad need jalatsid ideaalselt kontorisse või üritusele kui ka igapäevaseks kandmiseks.

Hooldamine

Pea meeles, et olenemata jalanõu tüübist, vajavad need ka vastavat hooldust. Näiteks seemisnahast ja nahast jalanõud vajavad spetsiaalseid puhastusvahendeid ja veekindlat kaitset, et jalanõud peaksid vastu ka vihmastel ja lumerikastel perioodidel. Valged tennised kipuvad paratamatult kiiresti kaotama oma valge sära, mistõttu on vana hea nipp puhastada neid valge hambapastaga. Mõni materjal on erinevate ilmastikutingimuste puhul eriti tundlik, mispärast tutvu lähemalt tootja poolt antud soovitustega.

Aegumatud trendid tagavad stiilse välimuse ka siis, kui mood muutub kiiresti. Kui soovid endale leida endale sobivad meeste jalatsid soodsa hinnaga, soovitame julgelt tutvuda valikuga Kaup24 veebipoes

Kommentaarid

Viimased uudised