Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Eesti Raudtee

Eesti Raudtee ja Elron kinkisid neljale tormi ajal hätta sattunud rongile appi läinud Veriora mehele uued mootorsaed.

Tormi ajal, 27. oktoobri õhtul oli raudteel läbi aastate üks kõige südantsoojendavam sündmus.

Lõuna-Eestit räsinud tormi tõttu oli keset metsa lõksu jäänud Tallinn-Koidula marsruudil sõitnud reisirong üheskoos 17 reisijaga. Tormi põhjustatud ulatuslike kahjustuste ja elektrikatkestuste tõttu oleks abivägede kohale jõudmiseks kulunud tunde ning reis number 0016/0386 oleks sihtkohta jõudnud teadmata ajal… kuid abi oli lähemal kui arvati!

Margus, Raul, Indrek ja Raito on tõelised kangelased, kes tõttasid mootorsaed kaasas läbi metsa, üle põllu ja tormi trotsides hädalistele appi. Meeste, vedurijuhi Arturi ja klienditeenindaja Ljuboviga koostöös jõudis rong lõppjaama Koidulasse ligi 3h hiljem – tervelt ja õnnelikult. Seda ainult tänu abilistele.

Täna käsid Artur, Ljubov ning Eesti Raudtee turvajuht Marius Kupper meeste kodukohas Verioras neid vapra teo eest pidulikult tänamas Asjaosalised vahetasid meeldejäävast õhtust muljeid ning kõigi nägudest paistis ääretu tänulikkus ja vastastikune austus.

Eesti Raudtee tänab veel kord kõiki, kes sel tormisel oktoobrikuu õhtul keerulisse sündmustekeerisesse tõmmati, kuid ühise eesmärgi nimel niivõrd vapralt tegutsesid.

Kommentaarid

Viimased uudised