Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kingikampaania Inglipuu raames kogutud kingitused jõuavad Tartu linna ning Võru-, Põlva- ja Valgamaa lastekaitse spetsialistide abiga pühadeks vähemkindlustatud perede lasteni. Projekti kaudu said jõulupakid 260 Lõuna-Eesti last: 120 Tartust ning 80 Valgamaalt, 40 Võrumaalt ja 20 Põlvamaalt. Kokku jõuavad kingitused 1300 lapseni üle Eesti.
Tartu lastekaitseteenistuse peaspetsialist Brit Petersoni sõnul on heategijate abi peredele suureks abiks. „Inglipuu kampaania teeb saabuvatel pühadel meele rõõmsaks 120 Tartu linna lapsel. Heade inglite abita oleksid laste unistused võinud jääda täitmata. Seetõttu oleme väga tänulikud kõigile neile, kes aitasid pühadeks oma heategudega ka teistele peredele jõulutunnet luua,” sõnas Peterson.
Heategevusprojekti algataja Maxima Eesti tegevjuht Vygintas Šapokas tänab kõiki eestimaalasi, kelle asendamatu abiga on laste jõuluunistused täidetud. „Suur kummardus kõikidele headele inglitele, kes võtsid neil pühadel 1300 lapse jõuluunistused täitmiseks. Väga liigutav oli näha, et inimesed lõid head tegemises kaasa mitmekesi – kes võttis kaasa sõbrad, kes kolleegid ja kes tegi kingi koos koolikaaslastega,” rääkis Šapokas. „Tänu mitmetele sadadele eestimaalastele toome jõulurõõmu ka nendele lastele, kel heade abistajate toeta võinuks pühad jääda jõulukingita,” lisas Šapokas.
Inglipuu kingikampaania ajal sai igaüks täita mõne vähemate võimalustega pere lapse jõulusoovi. Valdav osa kingitustest on täidetud heade inimeste poolt üle Eesti ja suur osa on sotsiaaltöötajate abiga jõudnud juba ka abivajajateni. Kingid jõuavad kõikide lasteni pühade ajal.
Inglipuu on Maxima Eesti iga-aastane jõulueelne heategevuskampaania. Projekti raames saab igaüks täita mõne vähemkindlustatud pere lapse kingisoovi. Tänavu ootas 42 Maxima kaupluses üle Eesti täitmist 1300 kingisoovi.

Viimased uudised