Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Omniva
Tänasest on Omniva postkontorites ja e-poes müügil EUROPA sarjas ilmunud postmargid, mille teemaks on veealune loomastik ja taimestik. Uutel markidel on kujutatud koha ja Läänemere lest ning need kujundas Läti kunstnik Marta Gotlība.

EUROPA margisari on Euroopa postiettevõtteid ühendava organisatsiooni PostEuropi eestvedamisel loodud ning igal aastal annavad kõik sinna kuuluvad ettevõtted välja temaatilised postmargid. Käesoleval aastal on läbivaks teemaks veealune loomastik ja taimestik.

Uute postmarkide hinnaks on 2.60 ja trükitiraaž 20 000. Esimese päeva tempel on kasutusel Tallinnas, Toompea postkontoris.

*Iga ilmuva postmargiga antaks välja esimese päeva ümbrik, mis on uue postmargi jaoks kujundatud ümbrik. Ümbrikule kleebitakse postmark või postmargid, mis kustutatakse esimese päeva templiga. Esimese päeva templit kasutatakse ainult konkreetse uue postmargi kasutusele võtmise päeval postmargi kustutamiseks.


2024. aastal annab Omniva paarkümmend postmarki tähistamaks olulisi teemasid ja väärikaid sündmusi meie riigis ning ühiskonnas. Alates aprillist 2023 on Omniva postmargid trükitud paberile, mis omab Forest Stewardship Councili (FSC) vastutustundliku metsanduse märgist. FSC märgis tõendab, et paberi tootmiseks kasutatud puit pärineb vastutustundlikult majandatud metsadest ja selle juures on jälgitud majanduslikke, keskkonnaalaseid ja sotsiaalseid aspekte.

Viimased uudised