Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eestlased pole ainsad, kes Antaktika reisi planeerivad – seda teevad ka nn lameda Maa teooria austajad.

Maailmas on üha rohkem lameda Maa teooria pooldajaid ja nad planeerivad 2020. aastal reisi Maa serva peale Antarktikasse.

Maailma servale plaanitakse sõita kruiisilaevaga. Asja iroonia seisneb selles, et laevad kasutavad navigeerimiseks süsteemi, mis põhineb ümmargusel Maal, vahendab The Guardian.

Globaalne asukoha määramise teenus GPS kasutab nimelt tervet rida satelliite, mis tiirlevad ümber maakera. Üks kruiisilaeva kapten ütles, et on sõitnud läbi 2 miljonit meremiili ja pole näinud ühtegi teist kaptenit, kes oleks öelnud, et Maa on lapik.

Lameda Maa teooria austajaid on üha rohkem ja nad ei usu heliotsentrilist Maa mudelit, vaid leiavad, et Maa on lapik ja seda ümbritseb jäävall. Lameda Maa teooria austajad ei usu ka paljusid muid asju, näiteks seda, et inimene maandus Kuu peal.

Lameda Maa teooria järgi on maa nagu taldrik, kus Põhjanaba on kõige keskel ja servade ümber on Antarktika, mida ümbritseb 45 meetri kõrgune jäävall.

All aboard the Flat Earth cruise – just don’t tell them about nautical navigation

Flat earthers, who believe the Earth is a large disk, may be shocked to find the ship’s navigation is based on a spherical planet

Kommentaarid

Viimased uudised