Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

värska

Värska sanatoorium tähistab reedel ligi aastapikkuse ehitustöö lõppu, mille käigus ehitati ravilahoone kolmandiku võrra suuremaks ning värskendati interjööri.

„Selleks korraks on just kui midagi ära tehtud,” võttis sanatooriumi juhataja Vello Saar tehtu kokku. „Kas ta nüüd on lõplikult valmis saanud? Seda mitte. Peas keerleb erinevaid mõtteid ja plaane, aga kõike tuleb võtta järjekorras.”

Sanatooriumi balneoteraapia- ja rehabilitatsioonikeskuse rohkem kui kaks miljonit eurot maksnud arendustöö võimaldab ettevõttel ühelt poolt tõsta raviteenuse kvaliteeti ning kuna lisandus ka paarkümmend voodikohta, majutada nüüd kuni 185 inimest.

Saar ei salga, et aasta kestnud ehitustööd olid üksjagu kurnavad. „Me tegelikult teatud perioodidel tegutsesime olukorras, et me osutasime protseduure ehitusobjektil,” rääkis ta.

Segasele ajale vaatamata sanatooriumi külastatavus ei vähenenud, vaid hoopis kasvas. See võimaldab julgemalt vaadata ka tulevikku, kus silmapiirile on tõusnud ka tumedaid murepilvi, sest järgmisel aastal tõusev majutusteenuste käibemaks sunnib ka sanatooriumi hinnakirja üle vaatama.

„Suure tõenäosusega teenuste hinnatõus on tulemas,” sedastas Saar.

Vaata videolugu Värska sanatooriumist.

Arved Breidaks

Viimased uudised