Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Valgamaa Helme kandi külarahvas räägib, et sealne ettevõtja Avo Tamm peksis läbi oma traktoristist töötaja, kui too tööle ei ilmunud. Ettevõtja väitel on see laim.

Ettevõtja kinnitas Õhtulehele, et midagi sellist pole olnud ning hoopis purjus ja tööluusi tegev lauda traktorist tuli tüli norima ja ähvardama ning olukord lahendati verbaalselt.

Õhtulehega ühendust võtnud inimese sõnul peksis Avo Tamm 12. märtsi hommikul vaeseomaks tema ettevõttes töötava Andrese. Veelgi enam – traktoristi hoitud kinni ja samal ajal jaganud firmaomanik talle füüsilisi õpetussõnu. Asja kohta on esitatud avaldus politseile.

Avo Tamm käis aasta tagasi kohut seoses juhtumiga, kus ta oli peksnud läbi oma lihase venna, endise Helme vallavanema Tarmo Tamme poja Martini. Kohus mõistis ettevõtja õigeks tõendite puudumise tõttu.

Külarahvas väidab, et äkilise loomuga ettevõtja peksis traktoristi läbi. Ärimees: see on puhas laim!

Mõni aasta tagasi käis ettevõtja Avo Tamm kohut oma toona vallavanema ametit pidanud venna pojaga, kellega läks parajaks kakluseks. Nüüd olevat Valgamaa suurettevõtja julmalt läbi peksnud oma töötaja. Ettevõtja kinnitab, et midagi sellist pole olnud ning hoopis purjus ja tööluusi tegev lauda traktorist tuli tüli norima ja ähvardama ning olukord lahendati verbaalselt.

Kommentaarid

Viimased uudised