Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: erakogu

Olenemata sellest, kas tegemist on sõpradele mõeldud suurema üritusega või vanemate pulma aastapäeva tähistava peoga, on see välipidu suurepärane viis erinevate tähtpäevade tähistamiseks. 

Vabaõhuüritus pakub põnevat viisi tähtsa sündmuse tähistamiseks ning muudab erilise sündmuse perele ja sõpradele meeldejäävamaks, eriti kui oled end varakult Tonro kaudu kõige vajalikuga varustanud.

Kui oled otsustanud sellise ürituse korraldada, on soovitav alustada planeerimist varakult, sest paljud kohad broneeritakse kiiresti. Ideaalse sündmuse korraldamiseks on siin mõned head soovitused.

Kellaaeg ja kuupäev

Kavandamise esimene samm on sündmuse kellaaja ja kuupäeva määramine. Soovitav on valida kuupäev, mis on võimalikult lähedane tähistatavale tähtpäevale ja broneerida aeg paar kuud ette, et oleks piisavalt aega peo planeerimiseks. Kui plaanid väga ametlikku ja suuremat pidu võiksid kuupäeva paika panna isegi 4-5 kuud varem.

Asukoht

Peo korraldamise asukoha valimine sõltub erinevatest detailidest. Näiteks kas sul on õhtune või päevane pidu, kas tegemist on ametliku või mitteametliku tähistamisega ja kui suur on külaliste arv. Kui oled need tegurid kindlaks määranud, muutub koha valimine lihtsamaks.

Kui tegemist on väikese koosviibimisega võid pidustused korraldada kodus või mõne teise pereliikme juures. Ilmast sõltumata võib koosviibimine õues aias või pargis olla väga armas. Lihtsalt veendu, et su oleks ostetud või kasutamiseks saadaval välitelk.

Välitelgi omamine annab meelerahu

Kui hangid endale välitelgi ei pea sa muretsema eelseisva ilma pärast, mis sunniks sind pidu siseruumidesse viima. Parimad telgid või varikatused peavad vastu erinevates ilmastikutingimustes.

Telk sobib suurepäraselt ka putukate eemal hoidmiseks soojema ilmaga ja võimaldab korraldada üritusi igal ajal aastaringselt. Kui korraldad talvist või sügist pidu on soovitav külaliste soojas hoidmiseks välitelgis kasutada ka kaasaskantavaid kütteseadmeid.

Õhupallid

Õhupallid on täiuslikud dekoratsioonid maksimaalse efekti saavutamiseks. Pead lihtsalt mõned neist ürituse toimumispaiga ümber riputama, et oma üritust erilisemaks muuta. Parim osa on see, et õhupalle on paljudes värvides, nii et pead lihtsalt valima välja need, mis sobivad ürituse teemaga.

Viimased uudised