Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Shutterstock

Koolikoti valimine on väga oluline ülesanne. Me otsime kvaliteetseid materjale, vastupidavust ja, mis kõige tähtsam, mugavust.

Lisaks tugevdatud seljaosale, mis on kasvava lapse rühi jaoks ülioluline, tuleks tähelepanu pöörata ka kvaliteetsetele õlarihmadele. Samuti oleks vaja mitut erinevat sahtlit või vähemalt suuremat ruumi, kuhu saaks kokku panna eri õppeainete õpikud ja vihikud, aga ka pliiatsid, suupisted ja isiklikud asjad.

Lisaks kõigele pole tähtsusetu ka stiil, millised on koolikotid. Nii nooremad kui ka vanemad õpilased järgivad trende ja soovivad teistest eristuda.

Noorematele on kõige populaarsemad mudelid ehk raamatu- või filmitegelastega, vanematele lastele aga pigem sellised, mis sobivad koolivormi või muude riietega. Tänapäeva koolikottide valik aga ei piirdu kindlasti ainult nendega. Tule ja leia sobivaim koolikott mistahes vanuserühmale!

Koolikotid algklasside õpilastele

Nagu juba mainisime, on selle vanuserühma üheks lemmikmotiiviks filmitegelased. Koolitarbeid kaunistavad juba ammu nii uute ja värskete kui ka juba klassikaks saanud tegelaste pildid, ning nõudlus nende järgi püsib kõrgel. Samas tabad ka kindlasti märki, kui ostad koolikoti, millel on hobidega või loomadega seotud kujundus. Selline koolikott sobib kandmiseks kindlasti rohkem kui ühe õppeaasta, ning seejärel võib selle noorematele sõpradele või sugulastele edasi kinkida.

Koolikotid põhikooli õpilastele

Laste maitse muutub teismeikka jõudes kiiresti. Senised lemmiktegelased võivad tihti järsku lapsikud tunduda. Üha sagedamini järgitakse uuemaid stiilitrende ning proovitakse oma riideid ja aksessuaare klassikaaslaste omadega sobitada. See ei tähenda sugugi seda, et varateismelised ei suudaks oma isiklikku stiili moetrendidega kombineerida. Sa võid aidata neil sobivamaid värve või mustreid valida. See on parim aeg särav välja näha ja katsetada. Kindlasti tasub omanäolisust ja eneseväljendust julgustada, ning originaalne koolikott sobib selleks suurepäraselt.

Koolikotid keskkooli õpilastele

Keskkoolis tehakse viimased teismeea sammud ja sisenetakse järk-järgult täiskasvanute maailma. Kuna hobid, stiilitunnetus ja maitse on alles kujunemisjärgus, ei pea kartma värvide või mustritega edasi katsetamist ning kõige uue avastamist. Värvid on endiselt aktuaalsed, kuid juba tasub valida veidi neutraalsemad mudelid, mis sobivad suurepäraselt nii vaba aja veetmiseks kui mõne aasta pärast ülikoolis loengusse minekuks. Alati sobivad ühevärvilised, neutraalsemat tooni koolikotid. Samuti tasub tähelepanu pöörata tuntud kaubamärkide mõõduka hinnaga toodetele: nii võid kvaliteedis kindel olla. Selleks sobivad näiteks populaarsemad sporditarvete tootjad. Nende seljakotid on õmmeldud eriti vastupidavast materjalist, need sobivad erinevateks aktiivseteks tegevusteks ja kestavad pikki aastaid.

Viimased uudised