Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kevadised ilmad jõuavad lõpuks Eestisse: kas sinu garderoob on pikemate ja päikeselisemate päevade saabumiseks valmis? Nimelt võib sel kevadel märgata mitmeid kuumi trende, mida tasuks kleitide ja käekottide valikul jälgida.

Lähinädalatel ilmub tänavapilti palju inimesi, kes tahavad pikast karantiinist väsinuna end hästi tunda ja trendikad välja näha. Newmood stilistid annavadki kohe nõu, millistest moemaailma vooludest tasub viiruse leviku taandudes eeskuju võtta.

Maksimalistlik energia

Sel kevad-suvisel perioodil teevad tugeva comeback’i jõuliselt värvilised kleidid. Vastastikku põrkuvad värvid, hiiglaslikud mummud ja lillelised pealetrükid teevad ilma.

Taoliste kleitide ja kätekottide kombineerimisel võid kasutada kahte lähenemist. Hangi värvidest pakatav kleit, mida tasakaalustad minimalistlikku disaini kandva käekotiga. Vastupidiselt võid aga tänavatel pilke püüda jahmatavalt kireva kätekoti ja kleidi kombinatsiooniga, mille puhul kumbki pool erksuse osas allahindlusi ei tee.

Roosa & sinine

Givenchy kevade-eelne kollektsioon pani nurgakivi 2020. aasta trendile, mis seisneb sinise ja roosa oskuslikus kombineerimises. Tegu on stiiliga, mida järgides tood seksikat Americana hõngu ka kodumaistele tänavatele.

Kuigi algupärane stiilijoon keskendub teksarõivastele, siis soovitame kombineerida kahvatu- ja beebisiniseid kleite heleroosade käekottidega. Tulemuseks saad kevadise välimuse, mis sobib pühapäevasteks jalutuskäikudeks ja välikohvikutes turvalist distantsi hoides istumiseks.

Valged kleidid pastelsete käekottidega

Ajatu valge kleit tuleb sel hiliskevadel tagasi. Siinkohal muutub trendikaks rõivaese, mis lausa nõuab moekaid aksessuaare, et jätta mulje täiuslikult koordineeritud välimusest.

Kanna valge kleidiga pastelsetes toonides kätekotte, et rõhutada kleidi kevadiselt erksat olemust. Eriti hästi võivad toimida tumerohelised, kastanpruunid ja veinipunased praktilised aksessuaarid.

Nööbitavad teksakleidid mitmevärviliste käekottidega

Ühevärvilised nööbitavad teksakleidid moodustavad sellel kevadel tugeva moevoolu. Kõik algas märtsikuisest Vogue ajakirja ülevaatest, kus demonstreeriti just seda silmapaistvat stiili.

Hangi endale hiliskevadeks valge, must või punane nööbitav teksakleit. Käevangu sobib mitmevärviline kätekott, kuna see lisab särtsu teksakleidi ühetoonilisele välimusele ja tasakaalustab üldist ilmet.

Bucket bag koos lihtsa kleidiga

2015. aastal tegi bucket bag, sõna otseses mõttes ämbrist inspireeritud käekott, moemaailmas ja staaride seas korralikku revolutsiooni. Tundub, et sel kevadel saabub mugavalt mahukas käekott taaskord peavoolu tähelepanu nautima.

Bucket bag koos lihtsat lõiget kandva kleidiga loob parima kuvandi moekast mugavusest. See on sundimatu ja mõnus kombinatsioon, mis sobib suurepäraselt mai- ja juunikuistesse päevadesse, mis juhtuvad olema tavapärasest soojemad. Paki kotti raamat koos smuutiga ja mine parki või rannaribale peesitama!

Lillelised minikleidid ja väikesed käekotid

Erksate värvide ja eksootiliste lilleõitega kaetud minikleidid on sellel kevadel vägagi moes. Flooramustritega kleidikesed sobivad pikkadeks jalutuskäikudeks või esimesteks seltskondlikemaks üritusteks, kui neid taaskord lubatakse korraldada.

Nende minikleitide juurde soovitame sobitada mõne väikesema suurusega käekoti. Kuna lopsakalt lillelised kleidikesed haaravad niigi palju tähelepanu, siis liialt suur ja kohmakas käekott ei pruugi olla parim valik.

Heegeldatud käekotid elegantsete kleitidega

Üks parimaid näiteid luksusliku välimuse ja funktsionaalsuse ühendamisest on stiilsed heegeldatud käekotid. Soovitame uurida Prada, Dolce & Gabbana ning teiste tippbrändide heegeldatud käekottide kohta kevadeks 2020.

Pannes neid käekotte kokku elegantsete, ent sundimatute kleitidega saavutad hetkega boho-chic välimuse, mis näeb jätkuvalt suurepärane välja. Kindlasti klapib see kombinatsioon hästi mõne hiliskevadise või varasuvise kodumaise puhkusereisiga.

Teadlik kombineerimine tagab kauni tulemuse

Sel kevadel kleite ja käekotte kombineerides julgustame tegema teadlikke valikuid. Kuigi kuumemaid trende on selgelt tajuda, siis alati on võimalik oma välimusse tuua läbimõeldud isikupära, mis üllatab ja võlub.

NEWMOOD poes kohtuvad rõivad ja aksessuaarid tuntuimatelt ning hinnatuimatelt tootjatelt. Vaata lähemalt järgi, sest sealt leiad nii naiste kui meeste rõivaid kevadiste trendide püüdmiseks iseäranis heade hindadega.

Viimased uudised