Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Teismelised noored vanuses 15-18 peksid Londoni bussis läbi lesbipaari. Juhtum oli 30. mai varajastel hommikutundidel Londoni loodeosas.

Grupp noorukeid palus lesbidel suudelda ja kui nad seda ei teinud, siis peksti nad läbi, vahendab Daily Mail.

Üks läbipekstu oli 29-aastane ameeriklanna Chris, kel löödi vastu lõuga. Teine oli 28-aastane Uruguaist pärit Melania, kel löödi nina veriseks. Bussifirma Metroline andmetel on juhtunust olema videosalvestis ning bussifirma teeb asja uurimisel koostööd politseiga.

Pärast juhtunut parastati läbi pekstud naisi sotsiaalmeedias, nii Twitteris kui Facebookis. Üks naine kirjutas, et sellepärast tema vend ei leia omale naist, et kõik naised käivad teiste naistega.

Praeguseks on vahistatud viis noormeest vanuses 15-18. Naised peksti läbi ja rööviti paljaks, kui nad olid teel Chrisi koju Camdenis.

Viimase aasta jooksul on politsei andmetel Inglismaal hüppeliselt sagenenud homofoobsed rünnakud gei- ja lesbipaaride suhtes. Selliste rünnakute arv on kasvanud viiendiku ehk 18 protsendi võrra.

Melania on algselt pärit Uruguaist, aga töötab Inglismaal lennuki stjuardessina ja elab Essexis. Pärast peksmist läksid nad mõlemad arsti juurde. Üks peksjatest oli rääkinud hispaania keelt, teistel oli briti aktsent.

Viimased uudised