Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: merko.ee

Üks tähelepanelik inimene kirjeldab sotsiaalmeedias, kuidas Tõrvas lõid 10-12-aastased tüdrukud šampusepudeli kõnnitee peale katki.

Sündmuse kirjeldus on järgmine:

„Märgatud pühapäeval kell 20 ajal, Veski tänaval nr 13 majast üle tee, Tantsumäele viiva tee otsas kahte 10-12-aastast tütarlast. Neiud leidsid, et on hirmus äge võtta prügikasti kõrvalt šampusepudel ja see täie jõuga kõnniteele puruks visata. Reageerisime kohe vahejuhtumile, jooksime kohale ja nõudsime klaasikildude koristamist. Selle peale põgenesid „kangelased” mööda Veski tänavat üles Kaarlimäe poole.

Killud koristasime ise ja toimunust jäi hinge väga halb emotsioon. Miks on vaja ilusas hooldatud väikelinnas klaastaarat kõnniteele puruks visata? Mida see andis neile noorukestele neidudele? Teadmise, kui hulljulged ja lahedad on? Hästi lahe on sinna kildudesse oma jalgratta rehvid puruks sõita ja koeraga jalutades pärast kutsa käpa alt verist klaasipuru välja nokkida.

Loodan väga, et see „ettevõtmine” jääb neil noortel naisehakatistel viimaseks ja kiire reageerimine kaaskodanike poolt võttis isu veel midagi puruks peksta. Tõrvas jagub silmi, mis näevad selliseid rumalusi ja julgust, et tulla märkust tegema.”

Viimased uudised