Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuido Sumerkin. Pilt: Facebook

Sotsiaalmeedias on esitatud üleskutse 1. augustil Haeska külas politsei poolt maha lastud Kuido pere jaoks raha kogumiseks.

Üleskutse on järgmine:

Esimesel augustil vapustas kogu Eestit uudis, et 28 aastane noormees ja 3 lapse isa on politseinike poolt kinnipidamisel tapetud. See sündmus lõhestas väga Eesti ühiskonda ning tõstatas palju küsimusi.

Pere, kes oma isa, poja ja venna kaotas, on väga suurte katsumuste ees, mis surm endaga kaasa tõi. Kõigepealt tohutu lein ning hilisemad rahalised probleemid. Kuido Ema ja Isa on hetkel juhtunust täiesti jõuetu, nii vaimselt, kui ka materiaalselt, sest kõik oli nii julm, kiire ja dramaatiline.

Selleks otsustasime võtta asjaajamise enda õlule ning koguda Kuidole vajalik transpordi-, matuse-, kui ka õigusabi raha, et selgitada välja õiglus ning leevendada natukenegi Ema ja Isa kannatusi.
Noorem Vend käib alles koolis, kuid kahjuks peab Ta suvevaheaja lõpul tegelema matuse korraldamise ja armastatud inimese õiguste eest võitlemisega.

Kallid inimesed, kutsun Teid Pere abistama sellel raskel rännakul! Saame üheskoos sellest julmast katsumusest üle ja seame õigluse jalule, et tulevikus sellised juhtumid ei korduks.

Annetuse saate teostada: kontole KRISTOFER SUMERKIN EE851010011628125223
Selgitusse märkida. Annetus Kuido õiguste kaitseks

Viimased uudised