Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlvamaal hargnesid üsna ootamatud sündmused, kui üks vanem daam lõi naabrinaisele linnumajaga vastu pead ning ähvardas kruvikeerajaga äsada. Kahel korral kohtus süüdi tunnistatud sariründaja aga kinnitab, et vägivalda tarvitati hoopis tema peal.

2014. aasta augustis tunnistas Tartu maakohus Põlvamaal Lootvina külas elava Niina süüdi kehalise väärkohtlemise paragrahvis. Süüdistuse järgi lõi ta 2013. aasta detsembris ühel õhtul naabrinaisele linnumajavarrega pähe. Kui kannatanu üritas eemalduda, tahtis Niina talle kepiga näkku lüüa, kuid löök tabas kannatanu kätt. Veidi hiljem järgnes veel mõni kepihoop.

Niina ennast kohtus süüdi ei tunnistanud ja ütles, et kõnealusel päeval ta isegi ei käinud naabri kinnistul. Hoopis naabrinaine Valentina ja tema elukaaslane Leonid tulnud õhtul tema elukohta ja hakanud teda peksma. Tugeva tõukamise tagajärjel kukkunud ta pikali ja teadvuse kaotamise järel ei mäletanud enam midagi.

Niina ütles Õhtulehele, et ta lohistati naabri hoovi. Pärast tema peksmist kutsuti välja politsei ja lavastati ta süüdi. Ühte Ninna kinnitab – tol õhtul oli ta purjus.

Valentina ütleb selle jutu peale, et tema naabrinaine on ju süüdi mõistetud ja kohus meie riigis otsust tõenditeta ikka ei tee.

Niinat süüdistati ka selles, et mullu septembris läks ta naabri hoovi ja lõi naabrinaist rusikaga vastu põske ning kaikaga tuharapiirkonda. Seeläbi tekitas ta naabrinaisele põse punetuse ja hematoomi tuharal. Ühe ähvardamise pani ta toime katseajal.

Niina karistuseks kujunes 300 tundi üldkasulikku tööd, mille ta peab ära tegema ühe aasta jooksul.

Viimased uudised