Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Shutterstock.com

Taas läheneb aeg jõuluvana kingikotti täita. Kuna poeriiulid on mänguasjadest pungil, siis võib valiku tegemine väga keeruliseks osutuda. Just seetõttu toob 1a nutipood välja mõned populaarsemad laste mänguasjad erinevas vanuses mudilastele. Loe ja saa inspiratsiooni!

Beebile vali midagi praktilist

Foto: Shutterstock.com

Kuna beebidel puuduvad konkreetsed eelistused, siis kingi midagi praktilist. Üks kvaliteetne närimislelu, kõristi või uued sipupüksid kuluvad alati marjaks ära. Alati  on hea valik Sophie La Giraffe närimislelu, mis on ühtlasi valmistatud 100% naturaalsest kummist. Materjal on pehme ega tee valulikele igemetele haiget, kuid pakub sügeluse korral leevendust.

Teise soovitusena saame välja tuua tegelusteki. See on beebiga peres lausa asendamatu, kuna erinevate mänguasjadega varustatud tekk pakub beebile pikaks ajaks huvitavat tegevust – vanemad saavad samal ajal muude oluliste asjadega tegeleda.

Toeta lasteaialapse arengut

Foto: Shutterstock.com

Kui laps käib juba lasteaias, õpib ta seal iga päev midagi uut ja huvitavat. Sina saad aga lapsevanemana tema arengut läbi arendavate mänguasjade toetada. Kui klassikaline beebinukk või mänguauto on juba olemas, siis soeta vahva LEGO klotside komplekt. 1a nutipoest leiad komplektid, mis sobivad juba alates 3. eluaastast. Klotside ladumine:

  • Arendab motoorikat
  • Toetab loovust ja kujutlusvõimet
  • Arendab tehnilist ja ruumilist mõtlemist

Pane algklassi laps liikuma

Foto: Shutterstock.com

Just kooliteed alustanud lastega on kaks valikut – kinkida esimene nutitelefon, mis lapse ekraani taha aheldab või panustada hoopis liikumisele. Teine variant on kindlasti kasulikum, seega kingi talle esimene tõukeratas, rula, tasakaaluliikur või klassikaline jalgratas. Lapsed armastavad õues lustida, kui neil on seal konkreetne tegevus. Koos sõpradega jalgratastega ringi vurada meeldib igale lapsele, see on kindel!

Toeta varateismelise mõttetööd

Foto: Shutterstock.com

Klassikaline lauamäng – Monopoly, Scrabble, 5 sekundit – see on parim kink lapsele, kelle mälu, loogiline mõtlemine ja strateegia vajab arendamist. Lisaks arendavatele aspektidele pakub lauamäng ka toredat kvaliteetaega sõprade või pere seltsis.

Kui jõulukinkide ostmise aeg on käes, siis ära mõtle üle. Vahest on klassikalised laste mänguasjad parim valik. 1a nutipoest leiad populaarsed lelud taskukohaste hindadega. Tee ost juba täna ja see jõuab sinuni kõigest paari tööpäeva jooksul!

Kommentaarid

Viimased uudised