Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kirumpää avarii. Foto: Lõuna prefektuur

Erinevalt esialgsest politsei infost oli Võru vallas Kirumpääl juhtunud autoõnnetuses kõik vastupidi: hoopis Mersu sõitis Subarule tagant sisse, mistõttu viidi 63-aastane Subaru juht haiglasse.

Sündmuskohal käinud politseiniku kinnitusel põhjustas liiklusõnnetuse Mercedes-Benzi juht, kes sõitis Võru-Põlva tee 2. kilomeetril Kirumpää külas tagant otsa tema ees liikunud sõiduautole Subaru.

Õnnetuse tagajärjel paiskusid mõlemad autod kahele poole maanteekraavidesse.

Õnnetuse tagajärjel kurtis valu ja kehva tervise üle Subaru juht, mistõttu meedikud viisid ta tervisekontrolliks haiglasse. Meedikute kinnitusel ei olnud tema vigastused õnneks rasked.

Subaru XV-d juhtis 63-aastane naine, Mercedes-Benz C270 CDI-d 31-aastane mees. Õnnetus juhtus neljapäeva õhtul kella 18 ajal.

Mõlema masina juhid olid kained ja omavad juhtimisõigust. Masinate rehvid vastasid nõuetele ning sõidukites kasutati turvavarustust. Tee sündmuskohal oli asfaltkattega ja lumemärg.

Politsei tuletab meelde, et autoroolis tuleb olla hoolas ning märgata end ümbritsevat. Kogu tähelepanu peab olema suunatud vaid liikluse jälgimisele ning sõitmisele. Turvaliseks liiklemiseks ja avariide vältimiseks tuleb sõidukijuhtidel kohandada oma sõidumaneer praegustele ilma- ja teeoludele vastavaks. Sõidukiirus olgu pigem madalam, pikivahe piisav ja äkilisemad manöövrid tuleks üldse ära jätta. Üksjagu õnnetusi aitab ära hoida ka piisava ajavaru ja kannatlikkuse olemasolu, mõistlikkus ja kaasliiklejatega arvestamine ning puhtad autoklaasid ja puhastatud tuled.

Siin veel mõned pildid sündmuskohalt. Fotod: Lõuna prefektuur

Viimased uudised