Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Reedest pühapäevani saab Mesikäpa hallis vaadata kõrgetasemelist käsipalli, kui toimub traditsiooniline Põlva Cup 2017.

Koos korraldaja Põlva Serviti ning Põlva Coopiga võtavad turniirist osa kaheksa klubi kuuest riigist. Karikakaitsjana asub lahingusse Venemaa meistrivõistluste hõbe Peterburi HC.

„Pole muidugi lihtne Põlva-suuruses linnas nii kõva turniiri korraldada, eriti just kuue meeskonna majutamine on keeruline,” tõdes Serviti peatreener Kalmer Musting. „Aga meie jaoks on väga oluline näidata oma fännidele kõrgel tasemel käsipalli ning anda mängijatele šanss kodupubliku ees esineda.

Põlvas on kohal eelmise hooaja meistrid või medalivõitjaid kuuest riigist. Tõsi, Valgevene hõbedatiim Minski SKA saadab kohale reservmeeskonna, ent Leedu meistri Klaipeda Dragunase, Eesti parima Serviti ja piiterlaste kõrval on kohal ka vastavalt Läti ja Soome liigas pronksi võitnud Ludza SK Latgols ja Grankulla IFK. Teise Leedu klubina teeb kaasa kohalike meistrivõistluste neljas meeskond, Vilniuse VHC Šviesa.

„Üritame iga aasta leida uusi ja huvitavaid meeskondi, et ei tekiks rutiini kui ühed ja samad tiimid külas käivad. Lätlaste SK Latgols pole meie turniiril kunagi pallinud ja hea meel on, et saime Minski SKA siia, mis sest et reservkoosseisus,” rääkis Musting.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised