Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotsiaalmeedias on tehtud huvitav tähelepanek, et Põlvas liigub erakordselt palju autosid Volkswagen Passat.

Üks inimene kirjutab järgmist: Sōitsime naisega poodi ja koju tagasi. Lühikese kojusōidu ajal sõitis vastu 4 Passatit. Ma pole kohalik ning olen mingi aja siin elanud ja läbi on käinud jutt, et põlvakad on Passati inimesed. Tekkis huvi, et kas keegi teab või oskab öelda, kui palju neid Passataid siis üldse Pōlvas kokku on? Ja kus kohast on tulnud see Passati maania jutt?

Küsimusele on tulnud mitmeid värvikaid kommentaare.

Üks inimene kirjutab: Hea, soodne, vastupidav ja veel – ei ole kahju kruusa- ja metsateel kurnata! Põlvamaal teatavasti enim kruusateid. Meil ka üks autodest justnimelt Passat. Korralik tööloom!

Teine lisab: Hea masin jah. Sõidab isegi kui jupid kukuvad alt ära.

Kolmas märgib: Üks ostis, ütles, et hää massin, ostsid teised ka.

Neljas: Minu vend kunagi ütles, et pommikindel mootor. Olles igasuguseid asju oma vanale autole korraldanud, siis ütleksin lausa, et lollikindel.

Viies: Kunagi neist vist hangiti selleks, et hea Venemaalt tuua odavat diislit 100l paagiga.

Kuues: Põlva linna siltidel võiks olla VW Passat logo!

Siis veel: Kunagi kellegil oli Passat ja see hakkas tema sõbrale meeldima ning sellele oma korda oma sõbrale ja lõpuks ongi Põlvast üks Passati pealinn saanud.

On ka neid, kes Passati-juttu ei usu: Pole kunagi Põlvas ühtki Passatit näinud. Need Võru inimesed, kes käivad Põlva Ostukeskuses soodsalt leiba ja mineraalvett hankimas, levitavad igasuguseid jutte.

Viimased uudised