Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Allikas: Twitter

Eestis püütakse jätta muljet, et EKRE on midagi erilist. Vastupidi, EKRE-sugused erakonnad koguvad toetust Soomes, Rootsis, Taanis, Lätis – kõikjal naabermaades.

Pigem võiks küsida, milles asi, kui EKRE toetus oleks Eestis väike. Terves hulgas Euroopa Liidu maades on EKRE-sugused erakonnad ka valitsuses, näiteks Lätis ja Poolas.

Taustaks tuleb märkida, et EKRE-suguste erakondade toetuse tõusu taga on Brüsseli senine poliitika, mis lasi migrandid kontrollimatult sisse mürgeldama – naisi ja lapsi vägistama. On loomulik, et sellele anarhiale tekkis kohemaid vastuseis, vajadus karmi käe ja kontrolli järele.

Eesti puhul on rahvuslus pealegi progressiivne jõud, kuna see aitas Eestil vabaks ja iseseisvaks saada. Erinevalt Lääne-Euroopast on kommunistid Eestis rahva verivaenlased. Nii et milles küsimus?! Pigem võiks küsida, millega põhjendavad oma olemasolu Eestis kommunistide aatekaaslased sotsid. Nende algatatud lolli aktsiisipoliitika tõttu on Eesti viimastel aastatel ilma jäänud vähemalt miljardist eurost (mitusada miljonit aastas).

redfish on Twitter

It’s 74 years since the defeat of Nazi Germany, yet the far-right on the rise again. #8Mai #TagDerBefreiung

Kommentaarid

Viimased uudised