Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Pixabay

Robotniiduk hoiab meie aega väga palju kokku, sest suvel võib tulla muru niitmist ette kuni kaks korda nädalas ja sõltuvalt sinu aia suurusest võib see võtta kas paarkümmend minutit või lausa tund ja enam. Kuidas aga valida sobiv robotniiduk, mis teeb vajaliku töö ära? Milline on parim toode ja kas odav robotniiduk teeb ka oma töö ära? Sellest, kuidas leida endale sobiv robotniiduk ja millises hinnaklassis see valida, saad lähemalt lugeda altpoolt. Tutvu meie soovitustega ja leia endale õige abiline!

Kas odav robotniiduk on hea?

Hind on väga suhteline ja seetõttu on keeruline vastata paari lausega, kas odav robotniiduk on hea ja teeb oma töö ära. Seda nii mitmel põhjusel, esimeseks on see, mis tähendab kellegi jaoks odav ja kallis ning teisalt mida keegi ootab ühelt niidukilt. Seetõttu soovitame valida robotniiduk vastavalt erinevatelt näitajatele ja funktsioonidele ning mõelda sellele, mida sa ootad ühelt niidukilt. Hinna määravad paljud asjad, nii kaubamärk kui ka toote funktsioonid. See tähendab seda, et odav robotniiduk ei ole halb ja on võrdväärne mõne teise kõrgemast hinnaklassist niidukiga, kui nende näitajad on sarnased. Selleks, et leida just sulle sobiv toode, heida pilk suure valikuga e-poodidesse nagu Hansaposti või Kaup24. Leia sealt erinevast hinnaklassist tooted ja vali välja parim odav robotniiduk, mis vastab sinu soovidele.

Kuidas valida robotniiduk?

Esimene asi, mida arvestada muru robotniiduki ostmisel, on aia suurus, mitte hind. Odav robotniiduk võib olla mõeldud väiksema aia tarbeks, aga kui sul on suur aed, mis vajab pidevat niitmist, tuleks valida natukene kõrgemast hinnaklassist toode, mis vastab vajadustele. Selleks on kõikide mudelite juures välja toodud sobilik pind, milleks on niiduk mõeldud. Kui suur on sinu aed? Leia sellele robotniiduk ja naudi kaunist niidetud muru.

Teiseks vaata, milline on keskmine tööaeg ja laadimisaeg. Tööaeg mängib olulist rolli, seda eriti suuremate aedade puhul. Pole mõtet soetada sellist robotniidukit, mille tööaeg on niivõrd väike, et terve aia niitmiseks, tuleb seda mitmeid kordi laadida. Optimaalse tööajaga niiduk hoiab aega kokku ja tagab kauni muru parimal viisil. 

Selleks, et sa leiaksid õige, olgu selleks siis kas kallis või odav robotniiduk, peaksid võrdlema erinevate tootjate mudeleid. Pea meeles ka seda, et ühel tootjal võib ka olla mitu erinevat toodet, mis erinevad näitajate poolest. Võrreldes tooteid näiteks Hansaposti või Kaup24 valikust, saad parema pildi ette ja teha läbimõeldud otsus uue niiduki ostuks. Ära kiirusta ostu otsuse tegemisega, võta aega nagu ka muud kodutehnikat valides, et investeerida just õigesse ja vastupidavasse robotniidukisse. Edu soetamisel ja niitmisel!

Viimased uudised