Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

liiklustalgud

Neljapäeva hommikul lõppenud liiklustalgutel peeti Kagu piirkonnas ööpäeva jooksul kinni 60 sõidukit, mille juhid olid ületanud lubatud piirkiirust.

Neist 39 juhul piirdus kinnipidamine vestlusega liigsuure kiiruse ohtlikkusest. „Paraku oli aga mõne juhi jalg sedavõrd raske, et ainiti vestlusega politsei piirduda ei saanud, seetõttu said kontrollitutest seitse juhti liigse kiiruse eest ka karistada,” ütles Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarusk.

Kagu jaoskonnas laekus liiklustalgutele inimestelt ligi 60 ettepanekut ning enamik neist olid seotud piirkiiruse ületamisega. Veel toodi välja mõned ohtlikud möödasõidukohad, parkimisprobleemid ja ebasobivad noorte kogunemispaigad.

„Murekohti jagus nii suurematesse linnadesse, asulatesse kui ka kõrvalisematesse kohtadesse. Elanike aktiivsus ettepanekute esitamisel näitab ehedalt, et kogukond tunneb siirast muret enda kodukandi, laste koolitee või igapäevase liikumismarsruudi turvalisuse pärast,” lisas Soekarusk.

Eestis tervikuna osales liiklustalgutel 264 politseinikku, kes vestlesid 823 juhiga ning karistasid 173 kiiruseületajat.

LÕUNAEESTLANE

VAATA LISAKS: LIIKLUSTALGUD: Kagu-Eesti liikluspilt püsib stabiilne

Viimased uudised