Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jari Sillanpää (vasakul) ja Siim Bahmatšov. Kujutis: Facebook

Soomes nädal aega tagasi narkoga vahele jäänud ja pärast seda mitu päeva arestimajas veetnud Soome popstaar Jari Sillanpää põrutas oma võrokesest elukaaslasega Hispaaniasse.

Jari on oma Facebooki kontole üles laadinud pildi, kus ta poseerib oma võrokesest elukaaslase Siim Bahmatšoviga Hispaania päikese all.

Jari kontserdid jäeti narkoskandaali tõttu Soomes ära, seetõttu kavatseb Jari nüüd esineda Lõuna-Hispaanias Fuengirolas, mis on soomlaste suurim koloonia Hispaanias ja kus elab paikselt ligi 30 tuhat soomlast.

Jari saabus nädal aega tagasi reisilt Taimaalt ja tema asjade hulgast leiti üks gramm metamfetamiini. Jari selgitas hiljem, et tema ei tea sellest midagi, kuna asjad oli pakkinud elukaaslane Siim.

Jari tunnistas hiljem telesaates, et on narkomaan ja on selle teadmisega isegi õnnelik, sest enne oli ta alkohoolik, aga alkoholi ta oma haiguse tõttu enam tarvitada ei saa.

Sillanpää on Soomes üks kuulsamaid lauljaid, kes on valitud tangokuningaks. Tema tegemised on praegu Soome ajakirjanduse igapäevane kõneaine. Elukaaslane Siim Bahmatšov on üles kasvanud Võrus.

Viimased uudised