Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti meistrivõistlustel tänavu Võrumaa meeskondadest kõige kõrgemal tasemel mängiv Võru FC Helios alustas II liiga ida-põhjapiirkonna mänge 2:0 võiduga võõrsil Kohtla-Järve JK Järve duubli üle.

Laupäeval Ahtmes peetud mängus lõid võrulaste väravad Kristjan Moks ja Kait Hinn, teatas klubi.

Meeskonna peatreeneri Jaanus Vislapuu sõnul minnakse turniiril ideaalis sihtima kõrget kohta, aga pole välistatud, et musta stsenaariumi käivitumisel tuleb võidelda hoopis püsimajäämise eest.

„Kui mängijad mängudel korralikult kohal käivad, siis ma usun, et on reaalne püüda esikolmikukohta. Aga aastad on näidanud, et vanematel mängijatel võib tekkida suuri probleeme kohalkäimisega ja siis on teine äärmus see, et üritaks vältida viimast kolme kohta,” ütles Vislapuu.

Kodumurule pääseb Võru FC Helios alles turniiri seitsmendas voorus aprilli lõpus ning siis püütakse teha kõik, et võimalikult palju pealtvaatajaid kodumängudele meelitada. Enamik kodumänge toimub laupäeviti kell 17, mis peaks publikule hästi sobima.

Vislapuu sõnul on eesmärgiks saada igale kodumängule vähemalt sada inimest ja plaanis on korraldada võib-olla ka mõni suurem perepäevaga seotud üritus, kuhu tuleks 200–300 inimest.

„Teise liiga seisukohalt oleks see juba korralik pealtvaatajate arv. Tulevad publikumängud, ka on meil olemas juba mõned kokkulepped, et pealtvaatajatele oleks ka pärast mängu huvitavat tegevust. Sellest kõigest täpsemalt anname teada enne kodumängude algust, aga jah, sada pluss võiks olla sel aastal keskmine pealtvaatajate arv,” lisas ta.

Lõunaeestlane

Viimased uudised