Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Isamaa pilt.

Isamaa volikogu kinnitas erakonna kandidaadid Euroopa Parlamendi valimistel. Nimekirja esinumbriks on Riho Terras.

„Neil valimistel ei vali Eesti inimesed endale diplomaate või esindajaid kusagile kaugele välismaale. Juunis toimuvad valimised on põhimõtteline maailmavaateline valik. Eesti kontekstis tähendab see rahvahääletust tänase valitsuse poliitika osas. Euroopa Liidu kontekstis tähendab hääl Isamaale häält tugevale julgeolekupoliitikale, rahvusriikide liidule ning tervest mõistusest lähtuvale majandus- ja keskkonnapoliitikale,” ütles Terras volikogu ees peetud kõnes. „Meie, Isamaa ülesanne on viia olulised otsused Eestis ja Euroopas õigele teele!”

Terrasele järgnevad nimekirjas Isamaa esimees Urmas Reinsalu, mitmekordsed ministrid Urve Palo, Riina Solman ja Tõnis Lukas, Kohtla-Järvel linnapeana eestimeelset poliitikat vedanud Virve Linder, lavastaja ja kultuurihoidja Üllar Saaremäe ning ettevõtja ja arst Ahti Kallikorm. Nimekirja ankrumeheks on ekspeaminister Jüri Ratas.

„Ankrumehe kohustus on kogu võistkond tuua võidule. Isamaal on Euroopa Parlamendi valimistel kõige tugevam nimekiri. Seisame üheskoos meie majanduse kasvu, inimeste kindlustunde, julgeoleku ja Ukraina võidu eest,” ütles Jüri Ratas.

Riho Terrase kõne täistekst:

Viimased uudised