Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sofia Karkadõm. Pilt: Instagram

Inglismaalt naiselt mehe üle löönud 22-aastane Ukraina pagulane räägib, et ta pole mingi perelõhkuja ja et naine ise muutis oma kahtlustamisega nad mehega lähedaseks.

Ukrainlannat Sofiat on peetud perelõhkujaks pärast seda, kui ta lõi pereisa üle perelt, kes ta enda juurde elama võttis. „See on jama,” räägib naine.

Sofia Karkadõm lahkus Ukrainast Lvivist ja asus maikuu alguses elama 29-aastase Tony Garnetti juurde, kes elas Inglismaal Bradfordis koos naise Lorna ja kahe lapsega, vahendab Sun.

Juba 10 päeva pärast lahkus Tony oma pere juurest ja asus elama koos ukrainlanna Sofiaga. Garnett ütles, et on armunud ja tahab kogu oma ülejäänud elu veeta koos Sofiaga.

Sofia räägib, et tema pole milleski süüdi. Ta ütles: „See ei tulnud mul mõttessegi. Mulle meeldis see pere. Ma veetsin palju aega koos Lornaga ja püüdsin teda aidata. Aga ta oli kahepalgeline.”

„Ta kogu aeg kahtlustas, see pinge, see viis meid Tony’ga kokku,” rääkis Sofia ja lisas, et Lorna ise tekitas pidevalt selliseid olukordi, et midagi oli juhtunud, kui midagi polnud, nii et ta oli ise süüdi.

Lorna Garnett aga ütles, et ta kahtlustab, et Sofia hakkas tema mehele silma tegema kohe pärast saabumist. Ta oli otsustanud, et võtab selle mehe endale ja võttiski.

Lorna ütles, et Sofiat ei huvitanud see kaos, mis temast järele jäi. Lorna sõnul pöörati tema elu kahe nädalaga pea peale.

Lorna Garnett ütles, et ta oli kahtlev, aga kui nägi televisioonist uudiseid Ukraina kohta, siis tundus talle õige asi sealseid inimesi aidata. Talle tundus õige asi võtta hädas inimene enda juurde koju. „Ja nüüd siis on see tänu selle eest, et ma ta omale koju lubasin,” räägib Lorna.

Tony Garnett rääkis, et sai IT-alal töötava Sofiaga kohe algusest peale hästi läbi ning naine meeldis ka tema 6- ja 3-aastastele tütardele. Enne seda oli Tony elanud koos Lornaga koos 10 aastat.

Viimased uudised