Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Advokaat muutus kassiks. Kaader videost.

Tänane interneti-sensatsioon on USA Texase osariigi advokaat Rod Ponton, kes osales videosilla kaudu kohtuistungil, aga kelle välimus oli muutunud kassiks.

„Ma ei ole kass,” ütles 69-aastane advokaat Ponton õnnetul häälel, kui kohtunik Roy Ferguson juhtis tähelepanu, et tema Zoomi sätetes oli ilmselt kassi filter ette läinud. Asja kohta on veebis video.

Advokaat Ponton tunnistas kohtunikule, et ei oska filtrit ära muuta. Ta ütles, et tema assistent ka proovis, aga ei saanud hakkama. Advokaat pakkus, et jätkab istungiga ja teatas, et ta pole kass.

Pärast seda puhkesid kaks ülejäänud istungil osalenud isikut, H. Gibbs Bauer and Jerry L. Phillips naerma. Kohtunik siiski suutis säilitada tõsise ilme ja ütles: „Ma näen seda, jah.”

Pärast seda hakkas kohtunik juhendama, kuidas filtrit eest ära võtta, kuni pilt katkes.

Ponton teatas pärast seda, et oli kasutanud oma sekretäri arvutit. Ta ütles, et see on esimene selline juhus 8 kuu jooksul, mil ta on pandeemia jooksul Zoomi kaudu istungil osalenud. Tal õnnestus siiski hiljem filter eemaldada ja istungiga sai edasi minna, vahendab San Antonio Express.

Viimased uudised