Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Twitter

Hiinas koroonaviiruse epitsentris Hubei provintsis on paljud koolid siiani suletud, mistõttu lapsed käivad vanematega töö juures kaasas ja õpivad sel ajal, kui vanemad tööd teevad.

Allolevatel piltidel on näha, kuidas 1. klassi õpilane, 7-aastane Enya õpib ema töö juures turul laua all. Ema Zhao Weiwei võtab lapse töö juurde turule kaasa, et laps saaks seal õppida ja ema saaks teda õppimise juures juhendada.

Piltidel on näha, kuidas laps õpib Yichangi linna turuhoones kitsukeses ruumis laua all. Tüdruk ütles, et ta lööb oma pea vahest ära, kui üles vaatab. Samuti kaebab tüdruk, et silmad jäävad valusaks, vahendab Hiina meedia.

Tüdruk kurdab, et kõige halvem on see, et ta ei saa väljas mängida, kuna ema ei luba. Ema aga räägib, et ta ei saa last välja lasta, kuna ta võib ära kaduda.

Enyat käib aeg-ajalt vaatamas tema klassijuhataja Yu Wenyan, kes märgib, et tingimused pole ideaalsed, aga sellises olukorras on praegu paljud õpilased. Tüdruk ise tahab tagasi kooli ja näha oma sõpru, aga pole teada, millal on võimalik kooli naasta. Paljud Hiina õpilased on olnud kaugõppel viimased 3 kuud alates koroonaviiruse epideemia puhkemisest, kui koolid suleti.

Viimased uudised