Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: NTDTV

Hiinas kasvab kiiresti surnute arv, mistõttu toodi koroonaviiruse epitsentrisse Wuhanis 40 mobiilset konteiner-krematooriumi, millest igaühe võimsus on 5 tonni ööpäevas.

Nüüd on kerkinud esile spekulatsioonid, et surnute arv võib olla palju suurem kui valitsus on ametlikult teada andnud. Inimesi muudab ärevaks ka see, et need mobiilsed krematooriumid olid mõeldud algselt loomakorjuste hävitamiseks, vahendab NTDTV.

Hiina allikate väitel on viirus möllanud juba kaks kuud ja paljud inimesed pole siiani arsti juurde saanud. Nad on suletud kodudesse, kus nad teineteist nakatavad ja surevad. Isegi krematooriumis on järjekorrad ja inimese peavad ootama nädal aega, et lasta lähedasi tuhastada. Surnute arv on kasvanud ja Wuhani kutsutakse juba surnute linnaks.

Teadaolevalt on Wuhanis surnud tuhandeid inimesi, kuna nad pole saanud vajalikku ravi. Mõnes piirkonnas on nakatunud juba 90 protsenti inimestest. Wuhanis on täheldatud järsku vääveldioksiidi taseme tõusu, mis viitab surnukehade põletamisele. Hiinas ei tohi niisama orgaanilist materjali lageda taeva all põletada, mis tähendab, et selleks on antud võimude luba. Vääveldioksiidi tase oli selline, mis viitab vähemalt 14 000 surnukeha põletamisele. Konservatiivsel hinnangul on Wuhanis surnud koroonaviirusse 500 inimest päevas.

Kommentaarid

Viimased uudised