Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaks päeva kestnud ja täna õhtul lõppenud Garage48 puiduhäki Väimelas võitis puidust ja riidest valmistatud jalgrattakast.

Kokku esitleti 18 erinevat asja, mis panid nii osavõtjatel kui publikul silmad särama. Asjade hulgas olid muu hulgas puidust valimiskabiin, tellitava suurusega istumispakk, mitmeotstarbeline lapsevoodi, aeglusel põhinev lauamäng, puu külge kinnitatav riiul ja kaasaskantav töölaud.

Kõige rohkem elevust tekitas puidust kokkupandav sõudepaat, aga ka peaauhinna võitnud jalgratta pakiraamile kinnitatav kast.

Bike Boxi ehk jalgrattakasti puhul on tegemist universaalse kasti või pigem puidust ja riidest kotiga, mida saab kasutada poekotina, aga ka jalgratta pakiraamile kinnitada. Kasti suurus on muudetav ja selle valmistamisel on kasutatud laseriga puidulõiget.

Järgneval pildil on puiduhäki üks korraldajatest, juhendaja ja žürii liige Jörgen Dobris (paremal) koos jalgrattakasti (Bike Box) tiimiga:

Parima potentsiaaliga toote ning ühtlasi publiku lemmiku tiitli pälvis projekt Viisk, mis kujutab endast kokkupandavat puidust üheinimesepaati:

Parima disaini auhinna võitis trendika välismusega prügiurn Tim-Bin:

Parima äripotentsiaali auhinnaga pärjati puidust poekäru-auto Playcart:

Parima esitluse auhinna sai koera toidusüsteem Hund:

Tehnilise innovatsiooni auhinna sai esitlussüsteem Dynamic Structures:

Kõige lahedama (most fun) asja auhinna sai elektriline liikur Electric Trike:

Puiduhäki finaali saab vaadata Facebooki videost:

Viimased uudised