Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Monika Otrokova

Otepää piirkonna üks tähtsündmusi – talvine Euroopa Saunamaraton Otepääl ei toimu koroonaviiruse leviku tõttu kahjuks ka järgmisel aastal.

Otepää Kultuurikeskuste juhataja Jorma Riivald, kes on Saunamaratoni üks peakorraldajaid, ütles, et koroonaviiruse uue tüve levik ei anna võimalust sündmuse korraldamiseks.

„Hetkel on nii meil kui ka maailmas olukord kahjuks selline, et saunamaratoni korraldamine võib ohtu seada nii osalejad, korraldajad kui ka saunaomanikud. See on kõige kaalukam argument, mille tõttu peame taaskord sündmust nihutama aasta võrra edasi, lootuses, et järgmisel aastal kohtume taas rahvusvahelisel saunamaratonil,“ lisas Jorma Riivald.

Euroopa Saunamaraton Otepääl on veebruarikuus toimuv rahvusvaheline lustlik orienteerumismäng saunade vahel, mida korraldatakse Otepääl alates 2010. aastast. Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus ja vabatahtlikud. Euroopa Saunamaratoni pikaaegne meediapartner on Kanal 2-e uudistesaade Reporter.

Viimased uudised