Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Andrea Margó Rotenberg

Eile algas Tartus seitsmes Estonian Fashion Festival. Esimese showna sai näha Tartu vanimat moeetendust Mood-Performance-Tantsu, kus esitleti moe mängulist ja avangardistlikku poolt.

Mood-Performance-Tants on ainulaadne moeetendus, mis ühendab moe, performance’i ja tantsu. Etendus loob alustavatele moeloojatele võimaluse esitleda oma erakordseid disainilahendusi platvormil, mis on sama ebatavaline kui nad ise. Disainerite tööd toodi publiku ette tõeliselt pilkupüüdva ja mängulise esitusena.

Kõrgema Kunstikooli Pallas poolt korraldatav Tartu pikima traditsiooniga moeetendus Mood-Performance-Tants toimus sel aastal juba 26. korda. Ühtlasi on moeetendus seotud ka Kunstikooli lõputööde kaitsmisega. Etendusel esitletakse muuhulgas Pallase disainivaldkonna lõpetajate kollektsioone. Diplomandidele pakub etendus võimaluse näidata oma loomingut professionaalselt lavastatud moeetendusel.

Tänavu osalesid Mood-Perfomance-Tants etendusel: Julia Burak, India Kiisler, Jana Hanikova, Olga Galińska, Mairo Seire, Liisi Kuusk, Liisa Hanvere, Ülle Järv, Grete Maruste, Caroliina Ladva, Kirke Kirikall, Helen-Mary Vartšun ja Eliise Järve.

Mood-Perfomance-Tants etenduse meeskond: Madis Liplap, etenduse juht; Aet Ollisaar, peakorraldaja; Jaanus Tepomees, lavastaja; Marta Tuulberg, tagalava juht ja Piret Kaevats, kommunikatsioonijuht.

Mood-Perfomance-Tants show etendus 6. juunil 2024, kell 18 Knorringu Aadlimajas.

Viimased uudised