Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrumaa Kutsehariduskeskuses müügikorraldust õppiv Kaidi Parv võitis tööandjate keskliidu korraldatud parima praktikandi konkursi kutsehariduse alajaotuses.

Parima praktikandi konkursil „Praktik cum laude” tunnustati tublimaid praktikante kahes kategoorias: kutsehariduses ja kõrghariduses.

Tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsare sõnul oli tänavune konkurss väga tasavägine. „Finaali jõudis seitse tubli noort, kes on suurepäraste praktikatulemustega kõigile eeskujuks ning ületasid positiivselt tööandjate ootusi. Kuigi ulatame võidukarika neist vaid kahele, väärivad tunnustust ja tänusõnu kõik nominendid, niisamuti ka nende vanemad, praktikajuhendajad ja õpetajad,“ sõnas Tamsar.

Võrumaa Kutsehariduskeskuses teisel kursusel müügikorraldust õppiv Kaidi Parv oli praktikal Võru Rimi supermarketis, kus tal tuli tegeleda varude tellimise, saatedokumentide kontrolliga, teha saalitöötaja ning kassapidaja tööd. „Praktika kestis kaheksa nädalat, mis oli piisavalt pikk aeg, et saada põhjalik ülevaade kõikidest kaubanduses esinevatest probleemidest – kliendi küsimused ja probleemid, tarne ning kaubakaod,” selgitas Kaidi Parv.

Lõunaeestlane

Viimased uudised