Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pexels

Unustage ära need ajad, mil spordirõivaid (mida kõnekeeles nimetatakse veel dressideks) seostati vaid aktiivse vaba aja veetmise, koduse riietuse või kehva mainega inimeste vormiriietusega.

Viimastel aastatel on mood muutunud äärmiselt liberaalseks ja vastutulelikuks. Stiilsed meeste dressid elasid üle raske pandeemia kuldajastu, muutudes elementaarseks nii kontoris kui ka kodus töötamisel ning õues olles, samal ajal teistest inimestest distantsi hoides.

Tundub, et isegi järkjärgult tavaellu naasmisel ei plaani see mugavust ja stiili ühendav trend stiili ja tippmoest taanduda. Samuti ei pea dresse tingimata üksi kandma: iga nende element leiab koha erinevates kombinatsioonides ja näeb ülimalt stiilne välja. Kuidas seda tuleval hooajal teha? Heitke pilk allapoole.

Kontrastsed riietumisstiilid

Veel veidi aega tagasi tundus kummaline dresse elegantsete rõivastega kombineerida. Moegurmaanid murravad seda stereotüüpi aga edukalt: elegantse mantli alt esile kerkivast kampsuni kapuutsist või klassikaliste talvesaabastega kombineeritud vaba stiiliga pükstest ei tule enam kellelegi üllatusena.

Elegantsus ja mugavus on ideaalne kombinatsioon igal aastaajal. Klassikaliste värvide ja sirge lõikega villast mantliga ei lähe te kindlasti alt. Kandke koos nii spordipükse kui ka kampsuneid ning neutraalsema pildi ihaldajatele sobivad ideaalselt tumedat värvi teksad, kampsun ja ühevärvilised tossud. Stiilseim valik on pehme loodusliku kiuga materjalist vabaaja dressid. Need näevad välja maitsekad ja tagasihoidlikud.

Retrostiil – suurepärane võimalus teistest eristuda

Meeste dressid on praegu 80ndate ja 90ndate stiili ülimoekas ning asendamatu osa. Ärge kartke kanda erksaid värve, säravalt läikivaid materjale – need näevad suurepärased välja nii omavahel kombineerituna kui ka teie lemmikute vaba aja rõivastega (nt teksade ja tossudega).

Retro ilmet lisavad veel ülesuuruses meeste dressid. Täieliku nostalgilise välimuse jaoks saate valida muid vanu aegu meenutavaid detaile: disko-stiilis päikeseprillid, nokamüts, julgematele moesõpradele – räpi stiilis kaelakett…

Asendamatu mugavustunne külmal aastaajal

Spordidressid – suurepärane rõivavalik, kui temperatuur langeb alla nulli. Lisaks sellele, et mitmed müügil olevad ja stiilse välimusega mudelid on sisevoodriga, võimaldab mugav ja oversized lõige riideid kihiti kanda, et mitte ära külmuda. Kanna vabalt sooja pesu või t-särki oma lemmikute vabaaja dresside all – nii tunned end hästi ja mugavalt ka aasta kõige külmemal ajal.

Kombineeri omavahel pikk sulejope, suur sall ja stiilsed saapad, kandke vaba aja veetmiseks julgelt sportlikke rõivaid. See stiil sobib suurepäraselt nii jalutuskäikudeks metsas kui ka linnas kohvikus käimiseks.

Viimased uudised