Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Agu Trolla, Imre Õunapuu, Vootele Ruusmaa, Margus Grosnõi. Foto: Helen Solovjev

Naistepäeva eelõhtul, 7. märtsil 2020 jõuab Võrus Stedingu majas publiku ette MTÜ Müüdud Naer kontsertlavastus „Naistepäev“. Armastatud luuletaja Contra tekstidele loodud laule esitavad Agu Trolla, Imre Õunapuu (Rakvere Teater), Margus Grosnõi (Rakvere Teater) ja Vootele Ruusmaa.

„Naistepäev“ on muusikaline pihtimus naistele, pühendusega lõuna-eesti meestelt. Margus Konnula ehk Contra luulele kirjutatud lood kõnelevad eelkõige armastusest, naistest ja elust. Tema humoorikas looming annab võimaluse vaadelda eelpool nimetatuid teemasid värskemalt ja kergemalt. „Contra on kirjutanud paljude ja väga erinevate naiste kohta, seega paistab, et tema tekstide põhjal on tõeline naine see, kes irriteerib nii positiivselt, kui ka negatiivselt ehk ei jäta külmaks. Midagi pole teha – naisteta mehed ei suuda, rääkigu, mida tahes,” tõdeb Vootele Ruusmaa, kes on mitme kontserdil kõlava loo viisi autor. „Mulle tundub, et Contra on oma luuletustes voolinud ristlõike kõigist Eestimaa pinnal kasvanud naistest, seda lausa alates aegade hämarusest. Seeläbi paistab tõeline naine pigem selline isepäine maavillane, kes linnaelu alles kompab,“ räägib teine Contra tekstide viisistaja ja näitleja Imre Õunapuu.

Lugude vahele kõlavad tekstid ja luuletused, mis samuti räägivad naistest just nii, nagu nad on – ilusad, erilised, hoolitsevad, targad ja õiglased. „Naistepäeval, nagu ka igal teisel päeval, unistab mees, et naised oleksid tema ümber rõõmsad ja õnnelikud. Loomulikult loodame ka, et ostetud lilled oleksid just need, mis naistele meeldivad ja et kogus oleks õige. Elagu naised!“, ütlevad Agu, Margus, Imre ja Vootele justkui ühest suust.

Etendused toimuvad 7., 8., 14., 15., 21., 22. märtsil kell 18 Võrus Stedingu maja kohvikus. Etenduste õhtutel pakub Stedingu kohvik ettetellimisel hõrgutavate toitude erimenüüd.

Vaata lisaks www.facebook.com/MuududNaer

Kommentaarid

Viimased uudised