Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Koroonaviirus on jõudnud Lõuna-Ameerikasse, kus uued epitsentrid on Brasiilia ja Mehhiko. Eriti hull on olukord Brasiilias, kus kuu ajaga on ametlikult tuvastatud ligi 300 tuhat nakatumist ja ligi 20 tuhat surma. Viimase ööpäevaga tuvastati ligi 20 tuhat nakatumist ja üle 1000 surma.

Brasiiliast põgenes ära endine F-1 mogul Brnie Ecclestone, kes on 89-aastane ja ootab last. Ta pühkis kodumaa Brasiilia tolmu jalgelt ja sõitis koos naisega eralennuki pardal Šveitsi.

Brasiiliat kritiseeritakse maailmas seetõttu, et riigi president Jair Bolsonaro suhtub koroonaviirusesse ükskõikselt. Seetõttu leidsid riskigruppi kuuluv Ecclestone ja tema lapseootel abikaasa Fabiana, et on parem riigist lahkuda.

Ecclestone ütles väljaandele thejudge13.com, et Brasiilia suurimast linnast Sao Paulost on saanud koroonaviiruse epitsenter, kus laibad vedelevad tänaval ja haiglad on täis. Ecclestone’ile kuulub Sao Paulo ligidal suur mõis, aga tema väitel tõi presidendi tegevusetus kaasa katastroofi. Ta otsustas, et tema laps selle kaose keskel ei sünni. Õnneks pole Šveitsis mingeid probleeme.

Miljardär Ecclestone’il on mitmeid lapsi eri abieludest, tema vanim laps on 65-aastane.

Järgnevas videos on näha massihauad, mis iseloomustavad koroona olukorda Brasiilias:

Viimased uudised