Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuigi terviseminister Tanel Kiik väidab, et piirangud pole valimistega seotud, on siililegi selge, et praegust koledat koroona olukorda talub valitsus ainult valimiste pärast.

Nimelt kardetakse, et kui piirangud peale keerata, siis võidab valimised EKRE. See on põhjus, miks lastakse praegu nakkusel levida, haiglatel täituda ja inimestel surra, kuigi see on Eesti jaoks järjekordne katastroof. Isegi ettevõtjad juba katkuvad juukseid, kuna olukord paistab maailmas väga kole ning keegi ei taha Eestiga tegemist teha.

Eesti olukord on praegu sootuks erinev võrreldes möödunud aastaga, mil koroona tase oli üks madalamaid maailmas. Nüüd on see üks kõrgemaid, kuigi pea aasta otsa alates uue valitsuse võimuletulekust on inimesi kotitud koroonapassidega ja aetud vaktsineerima. Valitsus on koroonaga täielikult läbi kukkunud, aga seda ei tunnistata, vaid aetakse inimestele iba ja valetatakse otse näkku.

Ainus asi, mis valitsus teha saab, seda just tulevikku arvestades on ühiselt tagasi astuda ja anda ohjad üle neile, kes hakkama saavad. Mida kauem see Reformi ja Keski süüdimatu seltskond kramplikult oma kohast kinni hoiab, seda sügavamale sohu Eesti riik tõmmatakse. Kuigi Eestis kirutakse palju Venemaad, on Eesti olukord palju hullem kui Venemaal.

Võib mürki võtta, et niipea, kui valimised läbi saavad ja Reform ning Kesk on oma sadade inimelude hinnaga saadud hääled kokku korjanud, pannakse riik lukku ja tulevad piirangud, milliseid pole Eestis varem nähtud ega ettegi kujutatud. Lätis tänasest esmaspäevast kehtestatud piirangud on näide, milliseks Eestis olukord kujuneb.

Siis tuleb ka välja, et valitsuse liikmed on rahvale jõhkralt valetanud, kui on väitnud, et olukord pole veel nii hull, et piiranguid kehtestada. Tulge ometi mõistusele! Eesti on kohe maailmas number üks!

Üks, mida praegu teha saab sellises hullumeelses olukorras on nautida veel vabadust, kuni saab. Sest järgmisel nädalal ei pruugi see enam võimalik olla. Siis ei pruugi kodust enam väljagi saada – nii nagu Lätis, kus kõik peavad kolm kuud kodus istuma.

Lätis kehtestas valitsus sundvaktsineerimise, sest vabatahtlikult inimesed enam vaktsineerima eri lähe. Saab näha, kuidas Eesti valitsejad selle asja ära korraldavad ja mis inimesed sellest arvavad.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised