Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

vanemahüvitis

Pärast haldusreformi on tulnud mitmelt poolt Lõuna-Eestist ärevaid teateid selle kohta, kuidas ametnike sissetulekud ja hüvitised paisuvad, samas on lihtinimeste elu veel kehvem kui varem.

Siin on ühe Viljandimaa naise kiri Facebookis:

Loen: „Viljandimaale tekkinud kolm valda asuvad sel nädala kinnitama kadunud valdade juhtide lahkumishüvitisi ning kokku makstakse poliitikutele välja rohkem kui 210 000 eurot. Nii mõnelegi terendab lisaks hüvitisele senisest paremini tasustatav abivallavanema töökoht.”

Kogen ja näen siin samal ajal: Lasteaias ei jätku peale nigela toidu ka tihti leiba, mida on ETTE NÄHTUD igale lapsele 1 tk( õigemini pool käärukest. Ei uskunud oma silmi, aga kahjuks tõsi. Mannapuder, tangusupp, makaronid, praekartulid, kalapulgad… 1 tk igale.

Rääkimata juurviljadest, aga need on vist liiga kallid või tülikad koorida. Lihtsam on keeta makarone. Puuviljad läksid sootuks meelest, neid saab terve rühma peale tervelt 2 või 3 tk. Kui õhukeselt lõigata, saab iga laps isegi oma paar viilu.

Miski on ikka väga viltu. Who cares???”””””

Idioodistunud kohalikud ametnikud, poliitikud, lastetapjad, elu hävitajad. Milleks on vaja palgal pidada lastekaitsjaid kui lapsed surevad niigi alatoitlusse, ilma muttide abita?

Ja mehed vahivad seda kõike mune sügades pealt ja käivad Lätis viina järel, et oma muresid alkoholi uputada?

Viimased uudised