Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Telesarjast tuntud lapsmissi Honey Boo Boo ema, 40-aastane Mama June on langenud narkootikumide küüsi, mistõttu ei taha keegi enam temaga koos elada ja pere jooksis laiali.

Elu läks allamäge pärast seda, kui naine tabati cracki (suitsetatav kokaiin) narkouimas. Paar kuud tagasi sõitis naine maasturiga vastu majaseina. Nüüd jäi Mama June pildile viltuse näoga, kui tuli koos oma uue poiss-sõbra Geno Doakiga välja ühest mehhiko söögikohast. Tegemist oli 40-aastaseks saanud Mama June’i sünnipäevalõunaga. Sünnipäevarõivastuseks olid seljas vaid sinine t-särk ja retuusid. Restoranist oli ka toitu kaasa võetud, vahendab Daily Mail.

Mama June tabati märtsikuus koos narkootikumidega. Naiselt leiti ühes Alabama tanklas cracki, kui ta kakles koos Doakiga, kes lubas ta ära tappa. Lisaks leiti naisel rinnahoidja seest 1300 dollarit sularaha ja narkootikumide tarvitamiseks vajalikke vahendeid. Mehelt leiti taskust süstlanõel.

Pere üritas lõpetada ema narkosõltuvust vaid kaks päeva enne vahele jäämist. Tütar Honey Boo Boo puhkes telesaates nutma ja ütles, et kardab emaga koos elada.

Pere süüdistab kõiges ema uut kavaleri Geno Doaki. Mama June (õige nimega June Shannon) ja mitmete kuritegude eest süüdi mõistetud Geno Doak on koos elanud kolm aastat. Lapsed on ema juurest lahkunud. Endine lapsmiss Honey Boo Boo (õige nimega Alana Thompson) elab ema narko- ja hasartmängusõltuvuse tõttu nüüd koos vanema õega.

Mama June’i pere sai tuntuks tänu telesarjale Siit Tuleb Honey Boo Boo, mida on näidatud üle maailma. Uus sari Mama June: From Not to Hotkeskendus ema kaalulangetusele. Naine võttis tänu maovähenduse operatsioonile alla 136 kilo. Pärast seda paistis kõik ilus, aga viimased paar aastat on naine olnud narkootikumide küüsis.

Viimased uudised