Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnavalitsus on kõigele käega löönud: kodus külmetavale vanamemmele ei leita sobivat korterit, nüüd tänavad nii räpased, et lausa piinlik. Täna oli Võrus Võhandu maratoni start, kus osales tuhandeid inimesi. Võru peatänav Jüri tänav aga selline, et hirmus.

Pärast Austraalia seiklusi kohe Võru abilinnapea kohale maandunud Toomas Sarapuu  lubas kümme päeva tagasi, et esimesena saavad korda Võru peatänavad. Kas Sarapuu on uuesti Austraaliasse põrutanud, või milles asi, aga Võru peatänav Jüri tänav on nii hullus olukorras, et anna olla. Tänava ääred on paksu liivakihi all, isegi Aafrikas pole sellist mustust. Seejuures on must just see teepool, kus autod ei pargi. Tee peal on nii suured kivid, et isegi jalgrattaga liiklemine on ohtlik.

Võru tänavad tolmavad, inimesed hingavad seda tolmu sisse ja haigestuvad. See omakorda koormab niigi pingelist Haigekassat, mistõttu tuleb sulgeda väiksemaid haiglaid. Kas Võru linna juhtidel tõesti pole piinlik nii räpases linnas elada? Või ongi küsimus selles, et Võru linna juhid ise ei elagi Võru linnas ja seetõttu pole neil aimu, mis linnas toimub?

Linnapea Anti Allas elab Rõuges, abilinnapea, korruptsioonis süüdi mõistetud Sixten Sild Võru vallas, Toomas Sarapuu viibib väidetavalt üldse suurema osa ajast Tallinnas. Linna hooldusfirma Taristuhalduse juht Andres Visnapuu on samuti Rõuge mees. Anti Allase kogu aur läheb teadaolevalt nüüd Riigikogu valimisteks valmistumisele, Võru linna asjadega ei tegele enam keegi.

Viimased uudised