Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pixabay

Kevad on ärkamise aeg ja paljude inimesed soovivad sel ajal tuua oma ellu rohkem värskust. Üheks võimaluseks on uuendada oma kodu sisustust. See võib tunduda kulukas, kuid tegelikult ei pea see nii olema. Jagame sulle nõuandeid, millega soodsalt oma kodule täiesti uus ilme anda.

Vaheta välja aknakatted

Üks lihtsamaid ja nutikamaid viise on vahetada välja aknakatted, olgu selleks siis kardinad, rulood või midagi muud. Kõige suurema tulemuse annavad kardinad. Kui praegu ripuvad sinu elutoa akende ees valged õhukesed kardinad, siis aeg on need vahetada julgema variandi vastu. Vastavalt sellele, kas sinu ülejäänud tuba on peamiselt külmades või soojades toonides, vali värv, mis tooks värskust sinu koju ja sobiks kardinateks. Valides stiilsed ja uued kardinad oma tuppa, muudad selle kogu väljanägemist väga palju, usume, et sa võid lausa üllatuda, kui suur rolli mängivad kardinad ühes ruumis. Katseta erinevat värvi ja erinevast materjalist kardinatega!

Niisamuti saad tuua uusi värve kui ka värskust ruloode ja teiste aknakatete välja vahetamisega. Samuti on lahenduseks kardinate lisamine akendele, mida seni on katnud vaid ruloo. Valikuvariante on mitmeid!

Aseta tuppa kaunid vaibad

Kas sinu kodus on juba vaibad olemas? Kui ei, siis nüüd on aeg need lisada. Vaibad muudavad toa palju õdusamaks ja kaunimaks. Selleks ei pea sa katma kogu vaba põrandapinda vaipadega, vaid piisab sellest, kui soetad kauni vaipkatte söögilaua alla või hoopiski diivani ette. 

Kui sinu interjöör on lihtne ja ühevärviline, siis saad vaipasid kasutada selleks, et lisada uusi mustreid. Kui sinu tuba on juba täis värve ja erinevaid mustreid, siis tasakaalusta kogu interjööri ühevärvilise vaibaga.

Dekoratsioonid, dekoratsioonid ja dekoratsioonid

See on midagi, mida vist ei väsi ükski sisekujundaja kordamast. Paljude väikeste detailidega seod ruumi ühtseks ja annad sellele karakterit. Valgete seintega toast saab väga hubase ruumi, kui kasutad nutikalt erinevaid dekoratsioone. Nendeks võivad olla suursugused vaasid, mida asetada põrandale, kappidele, riiulitele või hoopiski pildid ja maalid seintel.

Sinu diivanilauale sobivad nö kohvilaua raamatud ja raamitud pildid sinu perest ja lähedastest. 

Selleks, et anda kodule uus hindamine ja tõeline hygge efekt, kasuta erinevaid dekoratsioone. Meie soovitame kindlasti leida võimalus lisada enda koju järgmine: dekoratiivpadjad diivanile, pleedid, vaasid ja suuremad kausid, raamitud fotod ja erinevad pildid seintele. Muuda oma diivanil pikutamine ja kodus aja veetmine mõnusaks ja hubaseks!

Viimase lihvi annavad taimed

Kas teadsid, et taimed ei ole mitte ainult dekoratsiooniks, vaid need puhastavad ka meie õhku ja tasakaalustavad õhuniiskust? Sul on nüüd üks põhjus juures, miks oma kodu täita kaunite taimedega. 

Taimede valikul ei ole mingisuguseid reegleid, vali just sellised, mis sulle meeldivad ja mille eest jaksad hoolt kanda. Mõned taimed on tundlikumad kasvutingimuste osas, teised mitte niivõrd palju. Kaunista taimedega enda aknalaud, söögilaud ja riiulid. Võta kasutusele makramee ja riputa taimed akende kohale või mujale oma koju.

Kodu värskendamine ja uuendamine ei tähenda alati remonti, sa võid saavutada väga palju ka väikeste muudatustega. Edu kujundamisel!

Viimased uudised