Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

ZEN.COM on saanud PrivatMoney maksesüsteemi uueks osalejaks. See tähendab, et alates 18. juulist saavad kõik ZEN.COMi mobiilirakenduse kasutajad saata ülekandeid Eestist Ukrainasse. 

Allpool leiate teavet selle kohta, kuidas teha koheseid ülekandeid oma sugulastele ja sõpradele ning muid finantstehinguid, mida saate teha mugava rakenduse abil oma nutitelefonis.

PrivatMoney ülekanded

Ülekanded PrivatMoney kaudu on võimalus saata raha Ukrainasse odavalt ja kiiresti.

ZEM.COM pakub võimalust teha rahaülekandeid nutitelefonis oleva rakenduse abil, saate saata raha kahes vääringus korraga – USA dollarites ja eurodes. Peagi on saadaval ka võimalus teha rahaülekandeid zlottides.

PrivatMoney peamine eelis on välkkiirus ja lihtne protsess. Raha saatmiseks tuleb määrata saaja täielik nimi, konto või pangakaardi number.

Kõigile ZEN.COMi klientidele on eriline boonus – 0% komisjonitasu esimese kolme kuu jooksul pärast projekti käivitamist. See tähendab, et ei saatja ega saaja ei maksa vahendustasu – rahaülekanded on täiesti tasuta.

Michal Boguslawski, ZEN.COMi kaubandusdirektor:

„Ülekanded Ukrainasse PrivatMoney kaudu on meie esimene ühisprojekt varem väljakuulutatud strateegilise partnerluse raames Ukraina suurima panga PrivatBankiga. Oleme uhked, et meil õnnestus leida kõige kasumlikum viis, kuidas lahendada Euroopa kodanike jaoks odavate rahaülekannete tegemise probleem Ukrainasse”

Olga Akopian, ZEN.COMi äriarendusjuht Ukrainas:

„Tutvustame Euroopa finantsteenuste turul täiesti uut suundumust – kiireid ja turvalisi rahvusvahelisi ülekandeid Ukrainasse USA dollarites ja eurodes madalaima võimaliku komisjonitasuga. Lisaks sellele on ZEN.COM saanud eksklusiivseks PrivatMoney partneriks rahaülekannete tegemiseks zlottides – varsti saavad meie kliendid saata ja vastu võtta rahaülekandeid ka selles valuutas. Koostöö PrivatBankiga on äsja alanud, anname oma klientidele rohkem võimalusi ja muudame finantsteenused veelgi taskukohasemaks.”

Millised on muud ZEN.COM eelised

ZEN.COM on mitmeotstarbeline mobiilirakendus, mis on paigaldatud nutitelefoni. Pärast kiiret registreerimisprotseduuri omandab klient ühe mitme valuuta konto koos virtuaalse kaardiga online-makseteks. 

Saate kasutada ühte kaarti 29+ valuuta jaoks ja teha mis tahes finantstehinguid:

  • teha rahaülekandeid teistesse riikidesse minimaalsete komisjonitasudega
  • teha kohalikke ülekandeid
  • raha ülekandmine mis tahes Mastercardile, olenemata sellest, kus on saatja ja saaja, nad võivad olla samas riigis või eri riikides.
  • vahetada valuutasid madalaima kursiga
  • teha odavaid ülekandeid eurokontode vahel (SEPA).
  • võtta sularaha välja füüsilise ZEN.COM Mastercard® kaardiga välismaal ilma komisjonitasuta.
  • käia turvaliselt sisseoste tegemas

Registreerimine ZEN.COM rakenduses on kättesaadav kõigile Ukraina kodanikele alates 7. juulist.

Pärast ZEN.COM rakenduse allalaadimist saate teha ülekandeid Ukrainasse või teha muid tehinguid rakenduses oma nutitelefonis tasuta. Kuid see on piiratud tähtajaga pakkumine. Lisateavet leiate veebilehelt zen.com.

Viimased uudised