Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nädal aega tagasi Võru Kivi tänaval toimunud politseioperatsiooni käigus kinni võetud mees üritas end arestimajas üles puua, aga ta õnnestus päästa.

Juhtunut kommenteerib Lõuna prefektuuri operatiivjuht Künter Pedosk:

Ööl vastu pühapäeva, 13. detsembrit kella 00.15 ajal teatati häirekeskusele, et Võrus Kivi tänaval ähvardas klient relvataolise esemega taksojuhti ning põgenes seejärel autost ühte korrusmajja. Kuna hoonest kuuldi laske, kaasas politsei majja sisenemiseks kiirreageerijad. Politseinikud tabasid ähvardaja samas majas asuvast korterist. Kinnipeetuks osutus varem kriminaalkorras karistatud 26-aastane alkoholijoobes mees, kes toimetati Kagu politseijaoskonna Võru arestimajja.

Esmaspäeval, 14. detsembril kella 13.15 ajal leidis arestimaja töötaja kambrist mehe, kes oli üritanud ennast voodiriietega aknatrellide külge puua. Mees õnnestus elustada ja kiirabi toimetas ta raskes seisundis haiglasse.

Politsei sisekontrollibüroo on juhtunut hinnanud ning pole arestimaja töötajate käitumises süüd tuvastanud. Arestimajas viiakse läbi teenistuslik kontroll, et sarnaseid olukordi tulevikus vältida.

Kommentaarid

Viimased uudised