Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: PPA/ Reelika Riimand

Neljapäeval, 14. mail kella 14.20 paiku laekus politseile info, et Võrumaal Setomaa vallas on kadunuks jäänud 38-aastane naine, kes Orava bussipeatusest jalgrattal sõbrannale Sesniki külla pidi minema.

Kuivõrd külaline lubatud ajaks ei saabunud, tema telefon oli välja lülitatud ning oli teada, et ta ka piirkonda ei tunne, andis murelik tuttav sõbranna kadumisest politseile teada.

Vajamineva info kokku kogunud, alustasid kohalikud korrakaitsjat otsinguga, kuhu kaasati piirivalvuritele ja politseinikele lisaks ka droon ning ATV. Piirkonda läbi kammides avastasid politseinikud esmalt jalgratta jälje ning siis mõne aja möödudes juba ka kadunud naise. Temaga oli kõik korras ning peale mõningast vestlust ilmnes, et ratta leistangi külge kinnitatud telefon oli ootamatult tühjaks saanud ning naine arvas, et oleks lõpuks omal jõul ka ehk tee sõbranna kodumajani leidnud.

Korrakaitsjad juhatasid eksinud naisele õige suuna kätte, mispeale ta oma teekonda jätkata sai. Politsei soovitab kodust lahkudes ja iseäranis loodusesse minnes alati ühes võtta täislaetud akuga mobiili ning kahtlustades, et olete õige tee kaotanud, tuleb abi saamiseks sellest aegsasti häirekeskusele teada anda.

Viimased uudised