Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

töötud

Töötukassa Võrumaa osakonna tunnustuse pälvisid möödunud aasta tubli töö eest jurist Vambola Olli ja Antsla õmblusfirma OÜ Hamery.

Aasta koostööpartneri tiitli pälvinud Vambola Olli on mõistev, sõbralik, vastutulelik. Ta süveneb põhjalikult kliendi probleemidesse, on arutlev, veenva mõtteviisiga, lahendustele orienteeritud. Kliendid saavad alati nõu, kuidas alustada võlgadest tingitud sasipuntra harutamist. Sageli rõhuvad kliente ja takistavad tööotsinguid erinevad juriidilised probleemid, Vambola Olli ei pea paljuks ka sellistel puhkudel lahenduseni viiv suund kätte näidata.

Vambola Olli osaleb meelsasti töömessil, andes tasuta juriidilist nõu. Ollit on kiidetud kui suurepärast praktikajuhendajat.

Aasta tööandja OÜ Hamery on Antslas tegutsev õmblusettevõte ja elavdanud Antsla valla tööelu juba aastast 2004. Ettevõte on omal ajal välja kasvanud trikotaaži tootmisettevõttest  Marat. Tegemist on ettevõttega, kes enamasti toodab spordiriideid, tööriideid, lasteriideid, trikootooteid, vabaajariideid Euroopa tuntud kaubamärkidele.

Ettevõte tegutseb väikelinna ääres ning pakub lähikonna inimestele täisajaga päevast tööd. Ettevõttes töötab hetkel üle 40 töötaja, kellest üsna suur hulk on ameti selgeks õppinud läbi töötukassa tööpraktika. Ainuüksi 2017. aastal on töötukassa sõlminud OÜ Hameryga kaheksa palgatoetuse ja tööpraktika lepingut. Sobiva tööjõu leidmiseks on ettevõte korraldanud proovitööpäevi töötuna arvel olevatele inimestele. Ettevõte on osalenud töötukassa poolt korraldatud töömessil ja teabepäevadel, et tutvustada töötamisvõimalusi Antsla vallas.

Töötukassa tunnustab täna juba kuuendat korda tööandjaid ja koostööpartnereid, kellega on tehtud tõhusat koostööd inimeste tööle aitamisel. Tunnustuse saab ka parim töötukassa toel 2017. aastal tegevust alustanud ettevõte.

Parimate partnerite nimetamisel saavad kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel sõnas, et töötukassa aitas 2017. aastal tööotsingutel 83 594 inimest. Vahendada oli 57 000 tööpakkumist, mis on läbi aegade suurim arv vahendatavaid töökohti.

Koostööpartnereid, kelle hulka kuuluvad tööandjad, kohalikud omavalitsused, kutse- ja kõrgkoolid, koolitusasutused ja vabakonna esindajad on töötukassal ligi 13 000 ning praeguseks on sõlmitud koostöölepped 39 suurettevõttega.

Viimased uudised